The Lingerie Protest (Praha)

Sobota 2. 7. 2022  14:00 - 16:00
Pochod
Náměstí Republiky 1078/1, Praha 1
Hlavní město Praha
The Lingerie Protest (Praha)
Reklama
Přidat do kalendáře 02-07-2022 14:00 02-07-2022 16:00 Europe/Prague The Lingerie Protest (Praha) Pojďte s námi na netradiční pochod za zvířata ve spodním prádle po Praze! Cílem je zaujmout kolemjdoucí naší vizuální prezentací a následně... Hlavní město Praha, Náměstí Republiky 1078/1, Praha 1

Pojďte s námi na netradiční pochod za zvířata ve spodním prádle po Praze!


Cílem je zaujmout kolemjdoucí naší vizuální prezentací a následně skrze letáčky, transparenty, záběry a rozhovory jim ukázat že jakékoliv zneužívání zvířat není správné a nemá smysl ho podporovat.

Prvotní myšlenka Lingerie protestu za zvířata vznikla v Austrálii, kde ji nejvíce proslavila modelka Stefania Ferrario. Tyto akce mají obrovský dosah, proto jsme se rozhodli podobnou akci uspořádat i v ČR.

Sejdeme se před Palladiem na náměstí Republiky v Praze, s bannery a notebooky se záběry zvířat z chovů. Pomalu půjdeme na Malostranské náměstí. Cestou se zastavíme na Staroměstském náměstí a Karlově mostě. Budeme rozdávat letáčky a bavit se s kolemjdoucími. Neplnoletí účastníci a ti kteří se necítí na spodní prádlo, budou užiteční také. Můžou pomáhat například s rozdáváním letáčků, případně komunikovat s kolemjdoucími. Peferujeme černou barvu. Předpokládaný čas trvání - dvě hodiny. Další podrobnosti upřesníme později. Těšíme se na každého účastníka!

Odkazy

Událost na Facebooku

Událost na mapě

50.088637, 14.428800

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Vegan grilovačka a piknik (Praha)
1. mezinárodní setkání v českém jazyce pro přátele veganství z celého světa (Praha)
Taneční večer Hlas pro velryby (Praha)
Hlas pro velryby občanský protest (Praha)
Veget- pravidelný pondělní vege pokec (Praha)
Prague Vegan Multilingual Picnic No. 1 (Praha)
No Internet Connection