Světový den veganství se stužkou na klopě

Sobota 1. 11. 2014  00:00 - 23:30
Světový den veganství se stužkou na klopě
Reklama

Oslavme Světový den veganství se zelenou stužkou ve tvaru V!

Světový den veganství je událost, kterou slaví 1. listopadu každoročně vegani po celém světě. Prvně se tento svátek slavil roku 1994, v den 50. výročí založení britské The Vegan Society.

V tento den si lidé následující veganskou filosofii připomenou význam tohoto svátku připnutím zelené stužky ve tvaru V jako symbolu podpory a šíření povědomí o tomto způsobu života.

Veganství je způsob života, kterého součástí je snaha, pokud je to možné a proveditelné, o vyloučení využívání zvířat a krutostí páchaných na zvířatech kvůli jídlu, oblečení nebo jakémukoliv jinému účelu.


Stužky vyrobíme a budou k vyzvednutí za několik dnů v několika přažských a brněnských restauracích, nebo vám je můžeme na vyžádání poslat poštou (napiste nam na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), nebo si je můžete jednoduše vyrobit doma sami.

V Brně budou stužky k vyzvednutí v restauraci Vegalite a ve zdravé výživě BioPoint v budově hlavního nádraží ve čtvrtek nebo v pátek (ještě upřesníme). Můžete si je také vyzvednout v pátek na vegansém společenském večeru https://www.facebook.com/events/857915270900004/ (ještě bude přidána informace o Praze).

Stužku si můžete připnout i na svoji profilovou fotku na Facebooku pomocí aplikace Picbadges: www.picbadges.com/badge/3441004/

Klikněte "Collect" ("Vyzvednout"), vyberte fotku, kterou chcete mít jako profilovku a přetáhněte stužku na místo, kde ji na fotce chcete mít.

Odkazy

Událost na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/1496040083989393

Událost na mapě

50.088019,14.424094

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Veggie DIY Vánoce
vegan dinner.. DIY vol.II
No Internet Connection