přednáška Veganství pro zelenáče (Řevnice u Prahy)

Čtvrtek 7. 6. 2018  17:30 - 20:00
přednáška Veganství pro zelenáče (Řevnice u Prahy)
Reklama
Přidat do kalendáře 07-06-2018 17:30 07-06-2018 20:00 Europe/Prague přednáška Veganství pro zelenáče (Řevnice u Prahy) ,

Chcete vědět, co je to seitan nebo robi, překvapit ostatní chutnou večeří z tempehu nebo tofu a v prodejně zdravé výživy se pohybovat se světáckou samozřejmostí a znaleckou jiskrou v oku? Pak jste na správné adrese.

Řeč bude o ovocných a zeleninových šťávách, smoothies, rostlinných mlécích, oříšcích a semínkách, klíčení, výrobcích na českém trhu (pomazánky, rostlinné bílkoviny), méně známých surovinách, zkrátka o mých zkušenostech ale i slepých uličkách, které jsem posbíral za 10 let intenzivního studování a vlastního zkoumání vegetariánské, veganské a syrové (živé) stravy.

Kromě špetky teorie či spíše doporučení bude přednáška zaměřena prakticky - co kde koupit a jak použít/upravit/dochutit. Chybět nebudou ochutnávky a určitě zbude dost prostoru pro vaše všetečné dotazy.

Přednášku pořádá Pavel Ovesný, zakladatel Vegmania.cz a lektor kurzů Naučmese.cz. Vstup je zdarma, ale je potřeba se registrovat na webu https://www.naucmese.cz/kurz/veganstvi-pro-zelenace (kapacita je omezená).

PS: Do Řevnic se dostanete pohodlně za 30 minut vlakem z centra Prahy (Hlavní nebo Smíchovské nádraží). Vlak jezdí 2x za hodinu, ve špičce 4x za hodinu.

Odkazy

Webové stránky

Událost na mapě

49.914865,14.227803

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Veganské hody (Praha)
Schůzka pro zájemce o aktivismus za práva zvířat v Otevři oči (Praha)
Vege výlet (Ždánický les a Chřiby)
Veget- pravidelný pondělní vege pokec (Praha)
Tofíčková soutěž aneb Vegan Night (Brno)
Vegan grilovačka a piknik (Praha)
No Internet Connection