Prague Vegan Multilingual Picnic No. 1 (Praha)

Neděle 25. 6. 2023  14:00 - 20:00
Společenské akce
Centrální park Pankrác
Hlavní město Praha
Prague Vegan Multilingual Picnic No. 1 (Praha)
Reklama
Přidat do kalendáře 25-06-2023 14:00 25-06-2023 20:00 Europe/Prague Prague Vegan Multilingual Picnic No. 1 (Praha)  Čeština níže / Czech... Hlavní město Praha, Centrální park Pankrác

🇨🇿 Čeština níže / Czech below ⬇️

======== 🇺🇸 ENGLISH 🇬🇧 ========
🌞 Summer is here, so it’s time to move our foreign-language meetups outside! Denisa, Eva, and Laura are collaborating to organize a VEGAN MULTILINGUAL PICNIC for you!

🤔 How does it work? You come, bring vegan food and/or drink to share with others, and find people to talk to in a language of your choosing. The languages on offer are English, Czech, Slovak, German, Spanish, and Italian (based on what we, the organizers, speak). If you want to speak a different language and find someone to join you, you’re welcome to speak whichever language you want!

👅 You don’t have to be a native speaker of or proficient in the language you would like to speak. Learners are welcome to practise their conversation skills!

🌱 You don't have to be vegan to take part, but please respect that consuming animal products or justifying animal exploitation is forbidden during the event. If you’re not vegan, make sure the food and drink you bring is!

🍉 If you don’t have the time or ability to cook or bake, don’t worry, cut up fruit and vegetables, nuts etc. are always a valued contribution.

🍽️ Please bring your own dish, cutlery, and a cup. No disposable tableware will be provided. If you want to sit on a blanket, bring one.

🏷️ It would be great if you could label the food you bring - what it’s called and what the ingredients are, preferably in English, so that as many people can understand it as possible. At any rate, keep track of any allergens you put in the food so that you can warn allergic attendees.

💬 Approximate language availability:
14:00–17:00 English, Czech, Slovak, German, Italian (Denisa & Eva are present)
17:00–20:00 English, Czech, Slovak, Spanish (Laura is present)

Who are the organizers?
👩‍🦰 Denisa is a freelance teacher of English and German (denisahobbs.cz) and a native Czech speaker
👱‍♀️ Eva is a part-time freelance English teacher, native Czech speaker and an enthusiastic learner of German and Italian
👩 Laura is a native Slovak speaker and proficient in English and Spanish

We are looking forward to seeing you at our picnic!

======== 🇨🇿 ČESKY 🇨🇿 ========
🌞 Léto je tady, nastal čas přesunout naše cizojazyčná setkání ven! Denisa, Eva a Laura spojily své síly, aby pro vás zorganizovaly VEGANSKÝ VÍCEJAZYČNÝ PIKNIK!

🤔 Jak to funguje? Přijdete, přinesete veganské jídlo a/nebo pití, o které se s ostatními podělíte, a pokecáte si s lidmi v jazyce, ve kterém budete chtít. V nabídce je čeština, slovenština, angličtina, němčina, španělština a italština (tyto jazyky totiž ovládáme my, organizátorky). Pokud byste si rádi popovídali v jiném jazyce a najdete na akci někoho, kdo ho ovládá, můžete si samozřejmě pokecat v jakémkoli jazyce!

👅 Nemusíte být rodilým mluvčím jazyka, ve kterém si chcete popovídat, ani v něm být extra dobří. Vítáme mezi sebou i ty, kdo se jazyk teprve učí a chtějí si ho procvičit!

🌱 Nemusíte být ani vegan/ka, ale vezměte prosím na vědomí, že konzumace živočišných produktů a obhajoba zneužívání zvířat jsou na akci zakázány. Pokud nejste vegan/ka, dbejte prosím na to, aby vámi přinesené jídlo a pití bylo čistě rostlinné.

🍉 Pokud nemáte čas nebo schopnosti vařit nebo péct, nedělejte si starosti, nakrájené ovoce a zelenina, ořechy atd. jsou také cenným příspěvkem.

🍽️ Přineste si prosím vlastní nádobí, příbory a kelímky. Žádné jednorázové nádobí nebude k dispozici. Pokud chcete sedět na dece, přineste si ji.

🏷️ Bylo by skvělé, kdybyste přinesené jídlo opatřili štítkem s názvem jídla a přísadami, ideálně v angličtině, aby mu rozumělo co nejvíc lidí. Každopádně si zapamatujte alergeny, které do jídla přidáváte, abyste mohli varovat případné alergiky.

💬 Přibližná dostupnost jazyků:
14:00–17:00 čeština, slovenština, angličtina, němčina, italština (na místě jsou Denisa & Eva)
17:00–20:00 čeština, slovenština, angličtina, španělština (na místě je Laura)

Kdo jsou organizátorky?
👩‍🦰 Denisa je lektorka angličtiny a němčiny (denisahobbs.cz) a rodilá mluvčí češtiny
👱‍♀️ Eva je lektorka angličtiny, rodilá mluvčí češtiny a s nadšením se učí německy a italsky
👩 Laura je rodilá mluvčí slovenštiny a mluví plynně anglicky a španělsky

Těšíme se na vás!

Odkazy

Událost na Facebooku

Událost na mapě

50.0496852,14.4329721

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Veganský piknik s jógou (Praha)
Vegánsky piknik (Bratislava)
Kostka Pravdy (Praha)
Kostka Pravdy (Praha)
Kostka Pravdy (Praha)
Brigáda Život bez krutosti na statku (Třebihošt)
No Internet Connection