POSLEDNÍ VEČEŘE (BRNO)

Čtvrtek 27. 8. 2015  17:00 - 18:30
Demonstrace
POSLEDNÍ VEČEŘE (BRNO)
Přidat do kalendáře 27-08-2015 17:00 27-08-2015 18:30 Europe/Prague POSLEDNÍ VEČEŘE (BRNO) ,

Poslední srpnový čtvrtek se 269 Czech Republic v rámci probíhající kampaně Respect Life připojí k 269 Greece, 269 Netherlands a 269 Slovakia aby společně poukázali na zvyky většinové společnosti a na to, co ve skutečnosti stojí za jejich každodenním jídlem.

Považujeme-li stravovací návyky za svobodnou volbu každého člověka, nesmíme přitom zapomínat na zjevné souvislosti. Maso a ostatní živočišné produkty, které většinová společnost považuje za standardní součást jídelníčku, jsou pouze konečným produktem. Když si v restauraci objednáte takové jídlo, stáváte se tím automaticky součástí procesu, na jehož začátku je cítící a vnímavá bytost. Většina lidí je přesvědčena, že mají rádi zvířata. Touto akcí chceme připomenout zjevný rozpor mezi tímto tvrzením a faktem, že se díky svým volbám podílejí na jejich zbytečném utrpení.

Přidejte se proto k nám 27.08.2015 při "Poslední večeři" v Praze, Brně, Českých Budějovicích nebo Bratislavě. I pro Vás může být toto poslední "večeře", kterou se budete podílet na zotročovaní a utrpení cítících bytostí.

-------------------------------------------------------------------------
Respect Life – “Respektuj život“
Zatím největší kampaň aktivistů za práva a osvobození zviřat, která trvá osm měsíců a vyvrcholí 26. září 2015. Synchronizované virtuální a fyzické akce se budou konat ve více než 70 městech světa a jejich cílem je propagovat hlavní ethos hnutí 269 za život (269 for Life). Ukončit utrpení a vykořisťování zvířat pod nadvládou člověka, druhová rovnost, život respektující ostatní cítící bytosti a etické veganství. Kampaň Respect Life stojí za všemi nelidskými druhy, zvířaty zotročenými a vykořisťovanými lidmi. Zahrnuje každý průmysl a oblast, ve kterých jsou zvířata využívána pro zisk. Jsme proti speciesismu - druhové nadřazenosti a diskriminaci.

Tak jako jsme se sjednotili za 269 Czech republic s ostatnými národními hnutími, chceme se sjednotit i v rámci České republiky společně za práva a osvobození zvířat. „Všichni jsme 269“ a „Osvoboďme 269“ jsou hlavní myšlenky hnutí za absolutní osvobození zvířat. Každý může byť degradován na číslo a produkt, všichni jsme cítící bytosti, bez ohledu na živočišný druh. 269 považuje veganství za jediný etický a ekologicky udržitelný životní styl.

Bolest je bolest, krev je krev, strach je strach. Postavme se spolu za cítící bytosti, bok po boku, sjednoťme se v jeden hlas.

Odkazy

Událost na Facebooku

Událost na mapě

49.194975,16.608224

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Virtuální realita očima lišky (České Budějovice)
Veganské ochutnávky s virtuální realitou (Praha)
Veget - Monday vegan hangout (Praha)
Rostlinné ochutnávky (Ostrava)
Rostlinné hody (Brno)
No Internet Connection