V sobotu 25. dubna 2026 se v Praze postavíme za oběti vivisekce. 🐇
Již od roku 1979 je 24. duben považován za den laboratorních zvířat, která jsou celosvětově využívána pro testování léčiv, kosmetiky, chemikálií, pesticidů, domácích prostředků, kosmetických složek, botoxu, cigaret, atd..
Připojte se k nám, buďte jejich hlasem a požadujte ukončení této nespravedlnosti.
Budeme moc rádi, když se s námi postavíte za zvířata a těšíme se na každého z vás. 🙏
