Koncert pro VeganFest - Cácory • Zmar • Stillborn (Brno)

Pátek 1. 3. 2019  19:00 - 23:00
Koncerty
Koncert pro VeganFest - Cácory • Zmar • Stillborn (Brno)
Přidat do kalendáře 01-03-2019 19:00 01-03-2019 23:00 Europe/Prague Koncert pro VeganFest - Cácory • Zmar • Stillborn (Brno) ,

Kolektiv pro zvířata z.s. zve na benefiční koncert pro VeganFest (událost zde: https://www.facebook.com/events/279660662760955/).

• Cácory (riot folk, Děčín, CZ)
https://pureheartrecords.bandcamp.com/album/c-cory-hled-n-split
Cácory jsou all-female kapela z Děčína, bokovka Tabula Rasa/Finis Afemie, které předělaly některé své písničky a pár předělávek jiných kapel do folkové podoby a z původní srandy tak vznikla "žádaná" kapela. Jejich texty jsou složeny z osobních prožitků i reakcí na problémy dnešní společnosti, reflektují i osudy mimolidských zvířat.

• ZMAR (blackened emo hardcore, Plzeň/Praha, CZ)
https://zmar.bandcamp.com/
Pro kluky ze Zmaru není koncertování v Brně žádnou novinkou; v červnu 2018, krátce po vydání své první velké desky na LP, jej navštívili naposled a předvedli, že i po čtyřech letech hraní jsou s každým vystoupením lepší a lepší. Zmar hrají emo hardcore řízlý metalem a my věříme, že si je zamilujete na první poslech stejně jako my.

• STILLBORN (hardcore punk, Vienna, AT)
https://stillbornhc.bandcamp.com/
Byť jsou rakouští Stillborn jedinou zahraniční kapelou tohoto koncertu, nejsou pro místní publikum neznámou - v Brně jsme je mohli vidět naposled před rokem a ještě pořád mají co říct. Pro tuto DIY kapelu vymezující se vůči všem formám útlaku jsou typické sociálně kritické texty, texty pojednávající o právech mimolidských zvířat a intenzivní shows.

Odkaz na stažení plakátu zde: https://drive.google.com/open?id=1Zmf54nNZcJ9IgNS7W9PQDoggcO2_iPsc.

Všechny kapely a podnik VEGALITÉ se zapojují do akce bez nároku na odměnu, za co jim ze srdce děkujeme.

 


Festival VeganFest je bez sponzorů, nevýdělečný a postaven čistě na dobrovolnické bázi. Kolektiv pro zvířata z.s., který festival pořádá, je sdružením lidí, kteří odmítají současné pojetí zvířat, druhovou nadřazenost a z ní vyplývající zneužívaní zvířat pro lidské rozmary. Činnost KPZ vychází z přesvědčení, že život každého zvířete má jedinečnou hodnotu sám o sobě a z přesvědčení, že každý cítící tvor má právo na svobodný život. Svými aktivitami se snaží změnit to, jak jsou zvířata lidmi vnímána. Aktivity kolektivu jsou celoroční a zahrnují také veřejná promítání a petiční stánky, stejně jako organizaci tematických demonstrací a happeningů.
Vstup na festival (vyjma koncertu) je zdarma.

Odkazy

Webové stránky

Událost na Facebooku

Událost na mapě

49.200412,16.602541

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Vegan volejbal (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
Vegan volejbal (Praha)
No Internet Connection