Léto se nám přehouplo do druhé poloviny a tak je potřeba si trošku máknout a připravit zvířata na podzim.
Přijeďte pomoci více jak stovce zvířat, poznejte je a samozřejmě i nás, jejich lidské spolubydlící.
Užijte si s námi víkend na statku. Spaní je možné pod širákem, vlastním stanem ( jeden pro 3 máme i k zapůjčení), na seně ve stodole, nebo pro 2 v roubence.
Čeká nás velký úklid všech ubikací, úklid bobičů, dle možnosti a pracovitých rukou příprava "prodejního koutku" , králičího výběhu... Dle dodaného materiálu jsou ve hře i práce na ovcokozím výběhu, no a možná, možná přijde i kouzeník
To vše se skvělým vegan občerstvením, možností grilovačky, nebo tůry na Zvičinu.
DĚTI JSOU VÍTÁNY, ZVÍŘECÍ MAZLÍKY, PROSÍM, NECHTE DOMA.
