3. Dobrovolnická Brigáda na Azylu PONTO

Neděle 6. 9. 2020  11:40 - 16:00
Akce v přírodě
Zvěstov
Hlohov
3. Dobrovolnická Brigáda na Azylu PONTO
Přidat do kalendáře 06-09-2020 11:40 06-09-2020 16:00 Europe/Prague 3. Dobrovolnická Brigáda na Azylu PONTO Léto nám končí, ale práce je stále spousta a tentokrát nám přijedou na pomoc i aktivisté z Animal... Hlohov, Zvěstov
Léto nám končí, ale práce je stále spousta a tentokrát nám přijedou na pomoc i aktivisté z Animal Rebellion po skončení jejich krátké kampaně. Od poslední brigády máme hned několik nových přírůstků, od králíka přes kohouta až po 2 jehňátka. Přijeďte se s nimi seznámit!
 
Primárně se bude stavět plot a seník, okolo proběhne nějaké čištění apod. Kromě práce samozřejmě nebude chybět ani veganské jídlo, dobrá nálada, večerní oheň, a pokud máte stan, nebo matraci se spacákem, není problém i přenocovat.
 
Na této brigádě bude poprvé možnost si zakoupit i nová trika azylu PONTO s certifikátem GOTS – 100% Organic, Fair-trade & Vegan, a různé výrobky od majitelky azylu a podpořit tím jeho funkci.
 
Kdo jsou vlastně Animal Rebellion?
Animal Rebellion je hnutí, které si dalo za cíl sjednotit všechny organizace zabývající se problematikou práv zvířat i klimatických změn. Zároveň používá různé strategie protestu a poklidné, nenásilné přímé akce za cílem změnit celostátně stravovací systém tak, aby byl ekologicky udržitelný a zároveň spravedlivý a zdravý – tzn. rostlinný. Svými taktikami vychází z učení hnutí jako např. Hnutí za občanská práva, srbský Otpor, nebo Hnutí za nezávislost Indie.
Těšíme se na vás!
 

Odkazy

Událost na Facebooku

Událost na mapě

49.6180564,14.7784537

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Rostlinné ochutnávky (Ostrava)
Světový den hospodářských zvířat Praha | World Day for Farmed Animals Prague
Kostka Pravdy (Praha)
No Internet Connection