Masová s VEG možnostmi
Mezná 37
Hřensko - Mezní Louka, 407 17

U Fořta

Poznejte krásy Českého Švýcarska! Nádherné prostředí a ubytování přímo u Pravčické brány. Areál u Fořta leží v samém srdci národního parku České Švýcarsko. Hájenka byla postavena již v 18. století jako obyvatelné zázemí pro fořta (nadlesní), který měl ve své správě lesy kolem Mezní louky. V současnosti slouží k provozu restaurace s cca 40 místy k sezení.

Jedna restaurace, kterou nazýváme Fořtovna slouží převážně pro turisty, kteří se chtějí rychle najíst a frčet. Tato restaurace je samoobslužná. Dále se dá také využít pro uzavřenou společnost, firemní či soukromé akce. Druhá restaurace slouží pro zákazníky co si chtějí jídlo v klidu vychutnat včetně milé a usměvavé obsluhy, která je vždy připravená doporučit vhodnou kombinaci pokrmů

Nabízí jak klasické pokoje, tak speciálně upravený ubytovací seník s terasou, ve kterém je také možnost domácích mazlíčků.

Zkušenost zákazníka: přes sezónu jsou na vegany, vegetariány či bezlepkáře lépe připraveni, ale i v lednu to bylo super. Udělali nám vegan zeleninový krém, žampiony s pečeným bramborem. Pečivo si pečou sami a udělali nám extra vegan housky bez pomazání vejcem. Výjdou vstříc. Velmi milí.

50.87382009999999,14.316933
U Fořta
WEB
FACEBOOK
TRASA

Související články

Coffee & Books
Curryhouse Teplice
Indická a Nepálská restaurace Everest Teplice
No Internet Connection