Vegetariánská
Valašská Senice 1
Valašská Senice, 756 14

Horský hotel Antarik

Horská chata Antarik Vám nabízí ubytování v krásné přírodě Beskyd-Javorníků. Chata leží na samotě uprostřed lesů a pastvin, a je obklopena malebnými výhledy na okolní hory.

Vaříme tu pro Vás výbornou vegetariánskou kuchyni a v kavárně si můžete vybrat z široké nabídky kvalitních čajů, káv a nealkoholických nápojů.  V restauraci vaříme především pro ubytované hosty, pro které je připraveno jednotné denní menu. Rádi obsloužíme i výletníky a pocestné, ale doporučujeme zavolat předem a jídlo si objednat.

Všechna jídla připravujeme sami od základu a kdekoliv je to jen trochu možné, využíváme lokální suroviny (ať už jde o ovoce, zeleninu, koření nebo mléčné výrobky). Jsme připraveni vyhovět i veganské a bezlepkové dietě nebo lidem s potravinovými alergiemi.

Je tu ideální prostředí pro rodinnou dovolenou, pro jógové a sportovní pobyty, pro školy a školky, i pro všechny, kteří hledají klidnou oázu, kde mohou načerpat novou energii. Přijďte k nám jen tak pobýt, dopřejte si relaxační masáž v našem masážním studiu nebo se vydejte po mnoha turistických trasách a cyklotrasách poznávat valašskou přírodu.

Check-in (přihlášení na ubytování) probíhá od 15.00 hod.
Check-out (odhlášení z ubytování) probíhá do 11.00 hod.

Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni.

49.2377727,18.13631239999999
Horský hotel Antarik
WEB
TRASA

Související články

Burrito Loco (Zlín)
Tom Restaurant
Zdravá výživa U Zeleného stromu (Nám. Míru)
No Internet Connection