Masová s VEG možnostmi
undefined undefined
Frýdek-Místek, 739 94

Vitální restaurace

Provoz restaurace se specializací na bio menu, tanečním parketem, prostorem pro hudební skupiny a barem. K dispozici je zahrádka, dětské hřiště a dva salónky.

Po celou dobu fungování jsme přemýšleli, jak nejlépe naši restauraci směřovat - vařili jsme tradiční českou kuchyni, zařadili jsme se do projektu "Ochutnejte českou republiku", v souběhu s ním jsme se snažili naučit vařit a servírovat italská jídla včetně pizzy, vytvářeli jsme zázemí pro rodinné akce, společenské a firemní večírky, pro děti. Vždy jsme vynakládali veškeré úsilí, abyste u nás byli co nejvíce spokojeni.

Protože jsme chtěli ten obrovský kus práce rozšířit i mezi všechny naše stávající klienty, začala se postupně měnit i naše denní nabídka - bio menu dle receptur Zdeňky Kollárikové můžete ochutnat již každý běžný den. Čekají na Vás báječné, výživné polévky, nutričně vyvážená hlavní jídla i drobné  dezerty upečené z kvalitních surovin. O nich se dozvíte v sekci Bio nabídka. Dnes se tedy nemusí bát k nám přijít vegan, vegetarián, celiatik - náš personál je v této oblasti profesionálně vyškolen - tzn. vždy pro Vás nalezneme řešení a konkrétní nabídku.

49.6579778,18.6967094
Vitální restaurace
WEB
FACEBOOK
TRASA

Související články

Restaurace Pod horami
Forky's Ostrava
Květ lotosu
No Internet Connection