Veganská

Přerov, 753 01, ASO zdravý život s.r.o.

Pizzerie v Zámrskách

Tento podnik je první čistě veganskou pizzerii v ČR. Nabízí celkem 18 druhů veganských pizz! Místo tvrdého sýra používají krém z kešu oříšků. Jediná škoda je, že má otevřeno pouze v neděli :)

Jestliže chcete pozvat své příbuzné a známé na zdravé a chutné jídlo, máme pro Vás každou neděli otevřenou pizzérii, kde nabízíme celozrnnou pizzu pečenou v kamenné peci. Tuto pizzu připravujeme z čerstvě pomletého BIO obilí, z kamutu. Snažíme se, aby pizza byla co nejzdravější, a proto používáme pouze kvalitní, za studena lisovaný olivový olej a místo tvrdého sýra Vám nabídneme krém z kešu oříšků (zvlášť vhodný pro vegany).

Kromě pizzy nabízíme různé druhy salátů a nápojů (čerstvě lisovanou pomerančovou nebo mrkvovou štávu, čaje, obilnou kávu, ... ) Dále si můžete pochutnat na naší zmrzlině z oříšků nebo čerstvého ovoce, která neobsahuje žádné chemické přísady a barviva a je slazená kvalitním agávovým sirupem.

Součástí pizzérie je i obchod se zdravou výživou, kde můžete nakoupit naše výrobky a další sortiment zdravé výživy.

Rádi pro Vás uspořádáme narozeninovou či jinou oslavu. Na objednávku pro Vás upečeme zdravé, ale zároveň i chutné dorty, koláče, záviny...

Uvedená otevírací doba platí pro objekt ASO zdravý život s.r.o., ve kterém se pizzerie nachází.

49.5097856,17.8326155

Související články

Bistrá kráva
Long Story Short Cooking Bar Café
 Richard's BURGER
No Internet Connection