RAW strava
Na Struze 5
Hlavní město Praha, 110 00

MyRaw Café (Praha)

Kavárna MyRaw Café je stoupencem raw vegan food, tedy zdravého životního stylu, kdy veškeré suroviny jsou zpracovávány max. do teploty 42° C, a proto si zachovávají svoji „živou“ hodnotu všech enzymů a vitamínů. Raw food tak přispívá k prevenci vzniku většiny civilizačních chorob a zpomaluje stárnutí.

MyRaw café je raw food kavárnou, kde se Vaše chutě pojí s nebem a kde se snoubí zdánlivě nespojitelné – požitek z vynikající, čerstvě pražené kávy a zdravého životního stylu delikátního raw food.

V naší kavárně Vám nabídneme tu nejlepší praženou kávu, jakož i alternativní přípravu kávy pod vedením baristy Jakuba, milovníka kávy a „latté artu“.

Lahodnou chuť kávy pak dokonale doplní raw veganské dezerty pod taktovkou dlouholetého vitariána Tomáše. Nezaměnitelnou chutí si vás také podmaní polední menu a slané chuťovky, jako jsou ořechové sýry, dipy a tyčinky.

Veškeré naše výrobky jsou připravovány z čerstvých a čistě rostlinných, převážně bio surovin, které neobsahují lepek, laktózu ani cukr.

Recenzi Soucitně najdete zde

Přesvědčit se o tom můžete na vlastní oči přímo v naší útulné kavárně ve stylu Provance, neboť výroba veškerých raw food produktů probíhá přímo před Vámi ve formě tzv. show – cooking.

Na své si přijdou i milovníci smoothie a fresh nápojů, které Vám s potěšením připravíme. Pro jedinečnost okamžiku si Vám dovolíme nabídnout autentická organická vína od českých námi osobně prověřených vinařů.

Garantem kvalitních raw potravin je majitelka Miroslava Malaníková s dcerou Petrou, obě nadšené raw veganky.

Návštěvou kavárny MyRaw víte co jíte, máte zdraví ve svých rukou a zároveň dáváte tělu to nejlepší. Je to zkrátka místo, kde se Vaše chutě spojí s nebem…

50.079656,14.4148393
MyRaw Café (Praha)
WEB
FACEBOOK
TRASA

Související články

Střecha
Swim club meets Estrella Kitchen
Dosa Dosa
No Internet Connection