RAW strava
Dlouhá 39
Hlavní město Praha, 110 00, Gurmet pasáž Dlouhá

MyRaw Café (Praha)

Kavárna MyRaw Café je stoupencem raw vegan food, tedy zdravého životního stylu, kdy veškeré suroviny jsou zpracovávány max. do teploty 42° C, a proto si zachovávají svoji „živou“ hodnotu všech enzymů a vitamínů. Raw food tak přispívá k prevenci vzniku většiny civilizačních chorob a zpomaluje stárnutí.

MyRaw café je raw food kavárnou, kde se Vaše chutě pojí s nebem a kde se snoubí zdánlivě nespojitelné – požitek z vynikající, čerstvě pražené kávy a zdravého životního stylu delikátního raw food.

V naší kavárně Vám nabídneme tu nejlepší praženou kávu, jakož i alternativní přípravu kávy pod vedením baristy Jakuba, milovníka kávy a „latté artu“.

Lahodnou chuť kávy pak dokonale doplní raw veganské dezerty pod taktovkou dlouholetého vitariána Tomáše. Nezaměnitelnou chutí si vás také podmaní polední menu a slané chuťovky, jako jsou ořechové sýry, dipy a tyčinky.

Veškeré naše výrobky jsou připravovány z čerstvých a čistě rostlinných, převážně bio surovin, které neobsahují lepek, laktózu ani cukr.

Recenzi Soucitně najdete zde

Přesvědčit se o tom můžete na vlastní oči přímo v naší útulné kavárně ve stylu Provance, neboť výroba veškerých raw food produktů probíhá přímo před Vámi ve formě tzv. show – cooking.

Na své si přijdou i milovníci smoothie a fresh nápojů, které Vám s potěšením připravíme. Pro jedinečnost okamžiku si Vám dovolíme nabídnout autentická organická vína od českých námi osobně prověřených vinařů.

Garantem kvalitních raw potravin je majitelka Miroslava Malaníková s dcerou Petrou, obě nadšené raw veganky.

Návštěvou kavárny MyRaw víte co jíte, máte zdraví ve svých rukou a zároveň dáváte tělu to nejlepší. Je to zkrátka místo, kde se Vaše chutě spojí s nebem…

50.09080830000001,14.4268781
MyRaw Café (Praha)
WEB
FACEBOOK
TRASA

Související články

Střecha
Swim club meets Estrella Kitchen
Dosa Dosa
No Internet Connection