Veganská
Křižíkova 49/212
Praha 8 - Karlín, 18600

GrandeVita

GrandeVita - Karlínská brána zdraví vznikla na jaře roku 2008. Podělit se o předchozí 14-letou praxi tvorby a porozumění vnitřního a vnějšího prostředí jednotlivce i celku, prostřednictvím výživy člověka, vegeteriánského makrobiotického životního stylu, preventivní energetické medicíny, homeopatie, očistných technik, jógy podle Iyengara, astrologie, numerologie, Feng Shuej a  I-tingu a dalšího, je jedním ze stěžejních pilířů vzniku GrandeVity.

GrandeVita nabízí nejprospěšnější potraviny současné doby dostupné pro každodenní použití, z těchto potravin také vyrábí hotová jídla a nabízí kurzy, jak chutně vařit. Pro zákazníky je připraven kompletní servis, při prvním setkání s jáhly, pohankou nebo mořskými řasami, je možné rovnou ochutnat produkty z nich a následovně se s nimi naučit pracovat na sobotních kurzech.

50.091652,14.446431
GrandeVita
WEB
TRASA
  • Warning:htmlspecialchars()expectsparameter1tobestring,arraygivenin/data/web/virtuals/183807/virtual/www/domains/soucitne.otevrioci.cz/templates/pb_soucitne/html/layouts/joomla/form/field/text.phponline102
  • Otevírací doba
    Pondělí–Pátek: 09:00–18:00

Související články

Bagel Lounge (Florenc)
Tichá kavárna
Bistro Habibi
No Internet Connection