Vegetariánská
Vaňurova 458/13
Liberec, 460 07

Diva India

Každý den jsou v otevřeném samoobslužném bufetu připraveny tři jedinečná menu. První je vždy védské sabdží, vařené dle hinduistické tradice. Druhá dvě menu pochází převážně z indické kuchyně a často se jedná o recepty, které si v žádné zaběhlé restauraci nedáte. Do menu jsou pro zpestření zařazovány ale i různé originálně pojaté pokrmy z asijské, či středoevropské kuchyně. Nad úroveň jídelního lístku se připravují i další lahodné speciality pro obohacení vaší hostiny.

Nabízíme pouze vegetariánské a veganské pokrmy, z čehož 100 % rostlinné je vždy minimálně jedno hlavní jídlo - velmi často jich je více.

S trochou nadsázky by se dalo říci, že se jedná o velmi specifickou chrámovou kuchyni, neboť většina využívaných receptur pochází z osobních zkušeností získaných při studiích v Izraeli, kde se autor věnoval judaistice, zejména pak náboženské a rituální očistě potravin, ale i hinduistickým pravidlům stravování, jež získal v komunitě Haré Krišna. Díky tomu restaurace nabízí stravu na úrovni parvehalal, ale i prasādam.

Restaurace Diva India je specifický projekt v mnoha ohledech. Usiluje o absolutně bezezbytkový a optimalizovaný provoz. Je komunitně zaměřená a tak není problém navštívit kuchyni v době přípravy pokrmů. Přehrává svobodnou hudbu, nezatíženou praktikami OSA. Dle hinduistické tradice připravuje požehnaná prasādam. Nabízí alter limonády Wostokvěrnostní programy jako desáté menu zdarma a další…

50.7643156,15.0470682
Diva India
WEB
FACEBOOK
TRASA
  • +420774529461
  • Přijímáme platební karty Přijímáme stravenky Rozvoz jídel

Související články

Welcome Indian Restaurant (Liberec)
CAFÉ Jazzová Osvěžovna
Centrum Kairos
No Internet Connection