Vegetariánská
K. H. Máchy 747
Hradec Králové, 500 02

Bazalka Hradec Králové

Od roku 2000 se nachází v  bývalém fotoateliéru a v přilehlé zahradě s kaštanem naše vegetariánská jídelna. Lze v ní ochutnat nejrůznější druhy celozrnných koláčů a pizz, zeleninové saláty a rozmanitou, každý den jinou nabídku polévek a pestrých jídel. Všechny námi nabízené výrobky jsou připravovány dle vlastních receptur a obsahují v maximálně možné míře čerstvé suroviny a pokud to nabídka dodavatelů umožní ,  suroviny v bio kvalitě.

Vegetariánské pokrmy doplňují i jídla pro vegany a zákazníky s bezlepkovou dietou. Pokrmy jsou připravovány ze surovin běžně dostupných v našich prodejnách a mohou se stát rychlou inspirací pro vaše domácí vaření. Každodenní nabídku doplňuje několik druhů zeleninový salátů a salátů se sójovou majonézou, vegetariánské plněné bagety a sendviče, čerstvé celozrnné pečivo a drobné cukrářské výrobky.
 

50.211027,15.823450
Bazalka Hradec Králové
WEB
FACEBOOK
TRASA
  • Warning:htmlspecialchars()expectsparameter1tobestring,arraygivenin/data/web/virtuals/183807/virtual/www/domains/soucitne.otevrioci.cz/templates/pb_soucitne/html/layouts/joomla/form/field/text.phponline102
  • Otevírací doba
    Pondělí–Pátek: 09:00–17:00

Související články

Náplavka
Hnízdo snů
Mates - jídelna
No Internet Connection