Veganská
Rokitanského 169
Hradec Králové 3, 500 03

Bazalka V Kopečku

Na starém městě v Hradci Králové  v roce 1992 podnikání Bazalky začalo. První prodejna v Tomkově ulici, která umožnila s postupujícím časem vznik Bazalky ve dvorku i Bazalky Bio s koncem roku 2009 naplnila své poslání. Prodejna však ze starého města nezmizela, ale byla přestěhována do ulice V Kopečku.

Pultová prodejna se stala především občerstvením, které nabízí  vlastní výrobky z Bazalky ve dvorku, ale i výrobky našich letitých dodavatelů. Denně se zde nabízejí k prodeji  čerstvé celozrnné koláče, celozrnné a špaldové pizzy, pity dle balkánských receptur, zeleninové saláty, bagety, sendviče a zchlazené obědy.

Prodejna se specializuje především na výrobky pro zákazníky s bezlepkovou dietou. V nabídce jsou  základní přirozeně bezlepkové i speciální bezlepkové atestované suroviny. V prodejně lze získat i bezlepkové  pečivo, koláče, zákusky, knedlíky nebo listové  těsto.

K placení lze použít stravenkové kupóny Accor, Sodex a Le Cheque avšak bez možnosti vrácení hotovosti. Zákazníkům je k dispozici personál orientující se v problematice bezlepkové diety, který je ochoten vám především při prvních krocích s hledáním vhodných výrobků poradit.

50.209660,15.831020

Související články

Zmrzlinovej Bůh
Penzion Podhorní mlýn
No Internet Connection