Do Prahy míří mezinárodní konference o právech zvířat

Do Prahy míří mezinárodní konference o právech zvířat

Praha se stane v polovině října hlavním městem zvířecích práv. Bude totiž hostit výjimečnou putovní konferenci CARE o právech zvířat se zaměřením na střední a východní Evropu. Zatím se konala v polské Varšavě, v rakouské Vídni a třetí ročník se odehraje v Praze. Je to velká příležitost, jak se za poměrně krátkou dobu dozvědět o problematice zvířecích práv. Chystáte-li se účastnit, ale neumíte anglicky, určitě si nenechte ujít 60% slevu na registraci tlumočené části konference (hlavní sál), a to do konce měsíce (30. 9. 2018).

Určitě vnímáte, že postavení zvířat v naší společnosti není takové, jaké bychom si přáli. Množírny, klecové chovy, cirkusy, přepravy živých zvířat, mléčný i masný průmysl, to vše nám z mnoha důvodů leží v žaludku. Situace je neúnosná a volá po změně. I v České republice se věci dávají do pohybu. Zákaz kožešinových farem je první zásadní změna, která se pro zvířata povedla prosadit. Ale doslova miliony dalších zvířat trpících v klecích i mimo ně čekají na naši pomoc.

Postavte se po bok řady bojovníků za zvířecí práva, kteří se dnes a denně zasazují o lepší svět pro všechna zvířata. Nenechte si tuto jedinečnou příležitost ujít!

Konference proběhne ve dnech 12. – 14. října a víkendový program hlavní stage bude překládaný do češtiny.

Registrace:
Pouze tlumočená část (do konce září):   499 kč
Celá konference:     1249 kč

Více info na webu: https://www.careconf.eu/cs

Líbil se vám článek? Sdílejte!

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Plant-Powered MashUp! (Praha)
Vegan Future: Expo & Conference 2020 (Praha)
Conference on Animal Rights in Europe (CARE) 2020
No Internet Connection