Veganský společenský večer VSV (Brno)

Pátek 5. 10. 2018  18:00 - 22:00
Společenské akce
Veganský společenský večer VSV (Brno)
Přidat do kalendáře 05-10-2018 18:00 05-10-2018 22:00 Europe/Prague Veganský společenský večer VSV (Brno) ,

První poprázdninové VSV je tady!

Veganská strava je nejen zdravá, ale i velmi dobrá. Ale jídlo vždycky lépe chutná, když jej člověk nejí sám. Podělte se proto s ostatními o svůj oblíbený pokrm a inspirujte se navzájem!

VSV probíhají tak, že každý účastník přinese veganské jídlo, tedy pokrm neobsahující živočišné složky. Toto jídlo se pak vyskládá na určené místo a ostatní si mohou pochutnávat. Můžete samozřejmě přijít i bez příspěvku, budeme ale rádi, když připravíte alespoň něco jednoduchého.

K jídlu přineste, prosím, i recept, aby se mohli inspirovat i ostatní, nebo tedy poskytněte alespoň složení pro alergiky. Ideální také bude, když si přinesete vlastní talířek nebo misku a příbor, ať šetříme přírodu! :)

Akce má tradičně a přirozeně formát nejen degustace jídla a výměny receptů, ale i potkání se s přáteli a známými, seznámování se s lidmi podobné i nepodobné filosofie. I nevegani jsou na akci samozřejmě vítáni. Minimálně budou mít možnost poznat, že ani na veganské stravě se nemusí člověk nutně omezovat, alespoň po gastronomické stránce, či, chcete-li, konzumní stránce. :)

VSV se uskuteční v Místogalerie - Dům Skleněná louka. Na místě bude i distro našeho kolektivu se spoustou materiálů, odznáčků, nálepek atd.

http://kolektivprozvirata.cz
http://twitter.com/KPZbrno
https://www.instagram.com/kolektivprozvirata/

Odkazy

Webové stránky

Událost na Facebooku

Událost na mapě

49.200520,49.200520

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Rostlinné ochutnávky (Ostrava)
Světový den hospodářských zvířat Praha | World Day for Farmed Animals Prague
Kostka Pravdy (Praha)
No Internet Connection