Veganská společenská večeře Brno

Pátek 21. 6. 2013  19:00 - 21:00
Gastronomické akce
Veganská společenská večeře Brno
Přidat do kalendáře 21-06-2013 19:00 21-06-2013 21:00 Europe/Prague Veganská společenská večeře Brno ,

Potkejme se...najezme se...pobavme se...:)

Veganská strava je nejen zdravá, je i moc dobrá. Ale jídlo vždycky lépe chutná, když ho člověk nejí sám.
Podělte se i s ostatními o své oblíbené jídlo! Inspirujme se navzájem!

VsV probíhají tak, že každý donese nějaké jídlo, které se pak vyskládá na stůl a ostatní si můžou pochutnávat. Jídlo by mělo být veganské, aby si mohli dát opravdu všichni. Pokud jídlo donést nemůžete, nedá se nic dělat, dojděte i tak. Ale zkuste něco nachystat...:)

Na místě budou nachystané papíry, na které budete moct napsat recept na "své" jídlo, aby se mohli inspirovat i ostatní. Příbory nějaké budou, pokud ale můžete, vemte si svůj.

Akce samozřejmě není jen o jídle. Je o potkání se s kamarády a známými. O seznámení se s novými lidmi podobného smýšlení. O výměně zkušeností. Možná o plánování dalších akcí - výletů, akcí na pomoc zvířatům... Hlavně je však o příjemně stráveném večeru!

VsV je pro všechny, kdo mají rádi rostlinnou stravu, ne jen pro vegetariány a vegany. Vítán je každý, kdo donese veganskou pochutinu.

Odkazy

Webové stránky

Událost na Facebooku

Událost na mapě

49.200520,16.603067

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Vědomé plutí po Nežárce s jógou 🚣
VEGAN SPORT CAMP 2026 (Rumburk)
No Internet Connection