The Lingerie Protest (Praha)

Sobota 20. 7. 2024  13:00 - 15:00
Pochod
Praha 1
Hlavní město Praha
Reklama
Přidat do kalendáře 20-07-2024 13:00 20-07-2024 15:00 Europe/Prague The Lingerie Protest (Praha) CZ:Pojďte s námi na třetí ročník... Hlavní město Praha, Praha 1

CZ:
📢Pojďte s námi na třetí ročník netradičního pochodu za zvířata ve spodním prádle po Praze!
.
👙Cílem je zaujmout kolemjdoucí naší vizuální prezentací a následně skrze letáčky, transparenty a rozhovory jim ukázat že jakékoliv zneužívání zvířat není správné a nemá smysl ho podporovat.
👙Prvotní myšlenka Lingerie protestu za zvířata vznikla v Austrálii, kde ji nejvíce proslavila modelka Stefania Ferrario. Tyto akce mají obrovský dosah, proto jsme se rozhodli podobnou akci uspořádat i v ČR.
🐎Sejdeme se u koně na Václavském náměstí v Praze s bannery. Pomalu půjdeme přes Staroměstké náměstí, Náměstí republiky a zpátky na Václavské náměstí.
📢Budeme mít pokřiky, rozdávat letáčky a bavit se s kolemjdoucími. 🔞Neplnoletí účastníci a ti, kteří se necítí na spodní prádlo, budou užiteční také. Můžou pomáhat například s rozdáváním letáčků, případně komunikovat s kolemjdoucími. Peferujeme černou barvu. Předpokládaný čas trvání - dvě hodiny. Další podrobnosti upřesníme později. Těšíme se na každého účastníka!
.
.
EN:
📢Come with us to the third year of the non-traditional march for animals in underwear around Prague!
.
👙The goal is to interest people with our visual presentation and then show them through leaflets, banners and interviews that any abuse of animals is wrong and there is no point in supporting it.
👙The original idea of the Lingerie protest for animals originated in Australia, where it was most famously modeled by Stefania Ferrario. These events have a huge reach, which is why we decided to organize a similar event in the Czech Republic.
🐎We will meet by the horse on Wenceslas Square in Prague, with banners we will slowly walk through Old Town Square, Republic Square and back to Wenceslas Square. We will have shouts, hand out leaflets and chat with passers-by.🔞 Minor participants and those who do not feel comfortable wearing underwear will also be useful. They can help, for example, with handing out leaflets, or communicate with passers-by. We prefer the color black. Estimated duration - two hours. We will specify further details later. We look forward to every participant!

Odkazy

Událost na Facebooku

Událost na mapě

50.079827699586936, 14.429664356495078

Vytisknout  

Podpořte Soucitně

 

Související články

Virtuální realita očima lišky (České Budějovice)
Veganské ochutnávky s virtuální realitou (Praha)
Virtuální realita očima lišky (Ostrava)
Veget - Monday vegan hangout (Praha)
Rostlinné ochutnávky (Ostrava)
No Internet Connection