Jste zde

Kontakty

E-mail: info@soucitne.cz

Facebook: fb.com/soucitne

Mobilní aplikace (Android): Soucitně

Youtube: youtube.com/c/soucitne_cz

Číslo účtu: 2700567728/2010 (odkaz)

Ask.fm: ask.fm/Soucitne

Co je Soucitně:

Soucitně je portál soucitného přístupu ke zvířatům, etického spotřebitelství, veganství a aktivismu, který byl založen v roce 2010 a od roku 2015 je součástí neziskové organizace Otevři oči. Naleznete zde foto/video veganské recepty, mapy veg friendly restaurací a obchodů, praktické návody, jak být veganem, jak cestovat, kalendář akcí, novinky ze světa ochrany zvířat, citáty, informace ohledně zdravotních aspektů a další zajímavé věci. Chceme lidem ulehčit přístup k informacím v této oblasti i nákup produktů, které se snaží vyhnout ubližování a zabíjení zvířat.

Jak se mohu zapojit?

Znáte veg friendly restauraci či obchod, který ještě nemáme na mapě? Víte o zajímavé veganské události, která by měla být v soucitném kalendáři? Vyplňte prosím příslušný formulář:

Máte zkušenosti s překládáním (z angličtiny) a byli byste ochotni nám pomoci jako dobrovolník? Dejte nám prosím vědět. Děkujeme!

Jak mohu Soucitně podpořit?

Máte-li možnost a chuť, přispějte prosím na chod tohoto neziskového serveru, který rozvíjíme ve svém volném čase - využijte prosím formulář Podpořte nás v pravém sloupci webu nebo zde v odkazu. Pomůže jakákoli finanční částka (i 50 kč měsíčně má velký smysl!), ze které budeme hradit náklady spojené s hostingem, doménami, tiskem propagačních materiálů atd. Veškeré peníze jdou výhradně na propagaci veganského způsobu života. V případě zájmu Vám vystavíme a pošleme potvrzení o daru pro neziskovou organizaci, které lze uplatnit pro slevu na dani.

Autoři webu:

Tereza Vandrovcová (web) - obsah, koordinace, propagace

David Borůvka (web) - programování a webdesign

 

 

Ještě máme tyto profily, ale bohužel nám na ně momentálně nezbývá čas

Pinterest: pinterest.com/soucitne

Twitter: twitter.com/Soucitne_cz