Veganská
Lublaňská 5/57
Praha 2, 12000

Bistro Paralela - dočasně zavřeno

Veganský steetfood pod širým nebem: falafel / hranolky / nanuky / langoše. Bistro se nachází na zahrádce ve vnitrobloku, vchází se přes podnik Waid.

Otevřeno je pouze v létě viz text níže.

 

Pět měsíců uplynulo jako olej ve friťáku a Paralela se uchyluje k zimnímu spánku. Vždy jsme byli sezónní bistro a ani letošní rok nebude výjimkou. Stánek na zahrádce zavíráme dnes 27.9., potom nás čeká pár akcí v říjnu jako třeba Lunchmeat Festival 2019. Přes zimu bohužel nebudeme fungovat vůbec a to ani na Woltu.

Po tom, co zavřeme, si můžete spravit chuť naším hummusem, který bude na dále k dostání na baru ve Waidu. Ano, je to sice jen malá záplata na všechny ty dobroty, co děláme normálně ale vězte, že ta pauza bude k něčemu dobrá. Během zimy se budeme dále rozvíjet a chystat další sezónu. Bude čas vymýšlet nové postupy, objevovat chutě a experimentovat.

Přiučíme se něco tady a něco zase tam, a než se nadějete, budeme zpátky v plné polní, lepší a připravenější než kdy dříve. Už teď se nemůžeme dočkat všech těch nových věcí, které budoucnost paralele chystá.

Děkujeme, že jste jedli na zahrádce i v nepřízni počasí a že jste byli trpěliví, když jsme teprv začínali. Díky, že jste poctivě chodili na langoše a snědli jich třeba několik na posezení. Taky díky, že jste se vraceli pro další porce hran a že těch bramb padlo sakra hodně.

Doufáme, že vám chutnalo a že vás to s náma bavilo.
Nechť se příští sezónu zase sejdeme u friťáků <3

smážu zdar,
vaše Paralela

50.074591,14.431111
Bistro Paralela - dočasně zavřeno
FACEBOOK
TRASA
  • +420727883850
    bistroparalela@gmail.com
  • Otevírací doba
    Pondělí–Pátek: - zavřeno
  • WiFI

Související články

Dhaba Beas (Slovanský dům)
Mooi bistro
Made with Laf
No Internet Connection