Veganská
U Svobodárny 1110
Hlavní město Praha, 190 00

Biokoloniál

Náš obchod se nachází na Praze 9, v klidné ulici U Svobodárny, nedaleko obchodního centra Harfa. Kromě kompletní nabídky balených potravin je v našem sortimentu každý den čerstvé pečivo z místních biopekáren, ovoce a zelenina od českých pěstitelů a mléčné výrobky pocházející z českých ekofarem.

V obchodě také najdete chladící pult s čerstvými koláči, pizzami, sendviči a dalšími produkty vhodnými k rychlému obědu či svačině, vše ze zdravých surovin a od prověřených dodavatelů.

Dále vám nabízíme přírodní kosmetiku známých i méně známých značek a celou řadu produktů ekologické drogerie. Vzhledem k naší spolupráci s oděvní značkou Česká Biomóda u nás najdete dětský, dámský i pánský sortiment zdravého oblékání (s možností vyzkoušení).

Abychom vám nákup co nejvíce zpříjemnili vybavili jsme prostory obchodu zdravým širokospektrálním světlem a při malování jsme použili příměsi pro harmonizaci interiérů, takže byste se u nás měli cítit opravdu dobře.

Pokud si budete chtít chvíli odpočinout je vám k dispozici malé posezení v rohu u akvária a máme i dětský koutek k zabavení vašich dětí

50.1060299,14.4890193
Biokoloniál
WEB
TRASA
  • +420773231211

Související články

Lupení
No Internet Connection