V sobotu 28.3. již budou v plném proudu velikonoční trhy, proto na tento den plánujeme akci, která má za cíl ukázat lidem realitu, která se skrývá za vaječným průmyslem. Tedy že jsou čerstvě vylíhnutí kohoutci usmrcování plynem, nebo naházení do mixéru.

K této akci ale potřebujeme vaši podporu a účast 80ti lidí, kteří budou v uskupení stát v ochranném obleku a držet v dlaních jednoho zplynovaného kohoutka.
Další náplní akce už bude jen velký banner, který akci objasní a letáky s podrobnostmi a s velikonočními veganskými recepty. Vše proběhne v naprosté tichosti a úctě k těm, kteří budou spočívat v našich rukou.

Termín se nám pomaličku blíží, a jelikož je tentokrát vaše přítomnost opravdu důležitá a každý kdo z nějakého důvodu nepřijde, nám bude chybět, chtěla bych vás poprosit, aby jste se všichni, kdo se chcete zúčastnit, zapsali do této tabulky :

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UbTkzLaAywPKk7o6yXWGUPgxkbSbVkw3dHAmb6lT8Iw/edit#gid=0

První list v dokumentu je pro ty, kteří chtějí držet kohoutka, druhý pro ty, co by rádi komunikovali s lidmi, rozdávali letáky, nebo drželi banner (na to stačí lidi dva Emotikona smile ) Předem díky - i za trpělivost, protože vás před akcí možná ještě budeme otravovat.

Pro jistotu připomínám, že sraz je v sobotu 28.3. ve 14hod. někde v okolí Václavského nám., kde se převlečeme a nachystáme (snažíme se zajistit prostor, kde si budeme moct nechat kabelky, batohy etc, ale kdo můžete přijít bez nich, bude to lepší). V 15hod. bychom už měli stát na přichystaných značkách v dolní časti Václaváku s kohoutky v rukách. Celá akce potrvá do 16ti hodin.
Na všechny se moc těšíme, jen společně máme šanci něco dokázat! :)