Zveme vás na Veganské hody, které se letos už podruhé uskuteční i v Brně. První červnová sobota bude v prostorách Malé Ameriky a FBB klubu Na Dráze patřit ochutnávkám nejrozmanitějších veganských jídel, přednáškám a workshopům. Akce je pro všechny, kteří by se o veganství rádi dozvěděli víc a chtějí se přesvědčit, že je veganství nejenom zdravé, ale i chutné a dostupné.

Druhý ročník brněnských Hodů začne v sobotu 4. června ve 14:00. Kromě množství stánků, na kterých budete moct přinášet a ochutnávat vaše přinesená jídla, bude připraven bohatý doprovodný program. Těšit se můžete na workshopy (například kvašení zeleniny, výrobu sushi či domácích veganských sýrů atd.), přednášky (o veganské stravě při vytrvalostním sportu, o psychologii efektivního šíření veganství) nebo tolik oblíbené ukázky veganského vaření.

K poslechu budou celé odpoledne hrát spřátelení DJs, které v podvečer nahradí akustické a hiphopové kapely.

Na afterparty letos můžete tančit až do svítání a ponese se v režii 142BPM crew a jejich zajímavých hostů: https://www.facebook.com/events/1731431167068657/

Akce je zdarma, vstupné bude pouze na večerní program.

Více informací o programu a průběhu Veganských hodů již brzy.
************************
Cílem Veganských hodů není nakrmit co nejvíce „platících zákazníků“. Na Hodech chceme bourat rozdíly mezi pořadateli a návštěvníky, chceme se potkávat a ochutnávat veganské jídlo.
To se neobejde bez vaší pomoci; můžete-li, zapojte se taky: http://brno.veganskehody.cz/zapojse/
************************