Přijměte 30 denní výzvu plnou rostlinných produktů a zjistěte, co na tom všichni ti vegani mají. :) Začínáme 1. května registrací na www.VEGANSKAVYZVA.cz a pokračujeme měsícem plným nových chutí, vůní a lásky k životu ???Sdílejte své tipy, zkušenosti a dotazy spojené s rostlinnou stravou a veganstvím na stránce události.

Kolik účastníků se podaří vyzvat v ČR?
Do mezinárodní výzvy Veganuary se přihlásilo už více než 500 000 účastníků. Pozvěte své známé, vyzvěte spolužáky a kolegy. Přihlašte se v týmu, sdílejte a napište nám, jak vám to jde na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Proč 30 dní?
Není náhoda, že různé rehabilitace a odvykací kúry trvají nejméně 30 dní, aby se vaše tělo mělo čas adaptovat na nové podmínky a ukázat vám, jak se cítí.

Stejně tak chvíli potrvá, než se naučíte, co je seitan, co robi, jak připravit sníh z aquafaby nebo tempehové škvarky. Do jakého regálu v obchodě sáhnout? Měli bychom doplňovat vitamín B12? A proč se místo vejce použije banán? S tím vším vám pomůžeme.

Více na www.VEGANSKAVYZVA.cz

Pro koho je výzva určená?
Pro všechny, kteří se chtějí cítit lépe.
Pro ty, kteří chtějí snížit svoji ekologickou stopu.
Pro milovníky a ochránce zvířat.
Pro ty, kteří si chtějí rozšířit chuťové obzory.
Pro ty, kteří mají problémy se zdravím.
Pro ty, kteří chtějí zanechat planetu obyvatelnou pro příští generace.
Pro všechny.
???