VYZKOUŠEJ NEVŠEDNÍ CHUTĚ A POHLED NA ŽIVOT!
V pořadí již čtvrtá tradiční společná veganská večeře, která se koná vždy 3. neděli v měsíci.

CO TO JE VEGANSKÁ VEČEŘE?
Nejedná se o přednášku! Tradice veganských večeří je velká po České republice i po celém světě, za účelem sdílení povědomí o alternativním, zdravějším a udržitelnějším stravování. V Polné se koná vždy 3. neděli v měsíci.

JAK TO FUNGUJE A KOLIK TO STOJÍ?
Můžete přijít jen ochutnat, deálně ještě lépe doneste na ochutnávku vlastní vegan jídlo. Vegani pojídají dobroty bez jediné živočišné přísady. Akce je koncipována formou "švédského stolu". Hoduje se a diskuze je volná, zeptat se však můžete přítomných na cokoliv (recepty, rady, zkušenosti). Pokud s vegan jídlem nemáte vlastní zkušenosti, nevadí, jste vítáni i bez doneseného jídla, je jen zcela dobrovolně na vás, zda přispějete příspěvkem na suroviny a propagaci akce. Jakékoliv dotazy k akci rádi zodpovíme na kontaktech níže nebo v diskuzi k události na FB stránce.

TIP NA VEGANSKÉ RECEPTY:
www.veganotic.cz
http://veganodaktyl.veganka.cz/

CO/KDO JE TO VEGAN?
Veganství je způsob stravování, filozofie a životní styl, odmítající využívání zvířat především pro potravu.
Jako vegetariánství, jehož je přísnější formou, se zříká konzumace masa, také ale i vajec a mléčných výrobků nebo dokonce medu. Mnoho veganů z přesvědčení také nesouhlasí s rybařením, myslivostí, kožešinovým průmyslem, cirkusy či zoo; důsledně brané veganství odmítá používání výrobků z kůže, vlny a hedvábí nebo kosmetiky testované na zvířatech či živočišné složky obsahující.

Toto konání je motivováno etickým přesvědčením, že člověk nemá právo vykořisťovat a poté zabíjet zvířata, respektive je trýznit podmínkami ve velkochovech nebo rybolovem.

KDE SE TO KONÁ?
Polná (okres Jihlava), Kraj Vysočina

Seznam dalších míst naleznete zde:
http://veganodaktyl.veganka.cz/?page_id=580

organizátoři akce v Polné:
Jakub Es Vegan
https://www.facebook.com/jakub-esvegan
Michaela Dvořáčková
https://www.facebook.com/michaela.dvorackova.16

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.vitaparty.cz
www.vegan.jakub-es.cz