Zveme vás na smuteční shromáždění s průvodem, které se bude již tradičně konat 2. října u příležitosti Světového dne hospodářských zvířat.

Chceme uctít památku všech zvířat – ročně jsou to desítky miliard – která zbytečně trpí na farmách a na jatkách pro lidské potřeby. Na jejich památku zapálíme svíčky, položíme květiny k symbolické rakvi a přečteme smuteční projev. Poté se vydáme na pietní průvod, jehož trasa letos poprvé povede přes Karlův most.

Prosíme zúčastněné, aby se dostavili v seriozním smutečním oděvu (ideálně v černém). Můžete přinést i vlastní květiny a krbové zapalovače (svíčky máme). Transparenty prosíme nenoste. Děkujeme moc.

[TRASA]: Sejdeme se v 18:00 na Malostranském náměstí a po přečtení proslovů přibližně v 18:20 pomalým průvodem vyrazíme přes Karlův most až na Staroměstské náměstí, kde proslovy po odbytí Orloje přečteme znovu. Doprovázet nás bude reprodukovaná hudba Mozartova Requiem, ale též živá hudba (housle). Po skončení akce půjdeme společně na večeři do Loving Hutu v Černé labuti. Zvaní jsou všichni účastníci průvodu, ale jídlo si hradí každý sám.

Více info o události: http://sdhz.cz/