Přijďte si s námi užít parádní odpoledne plné pohody, milých lidí a samozřejmě skvělého jídla. Ochutnáte neobyčejné dobrůtky, protáhnete tělo, načerpáte inspiraci a nabijete se tou pravou letní energií…

Zveme vás na odpolední setkání v Lužáneckém parku, během kterého se můžete těšit na zajímavé besedy a workshopy, jógu, stánky s výborným veganským a raw jídlem, výživové poradenství a další překvapení. Celá akce navečer vyvrcholí oblíbenou Vegeparty, kterou přesouváme na deky ven.
_____________________

CO NA VÁS ČEKÁ:

14–18 hodin

OBČERSTVENÍ
❋ O výborné jídlo a pití se postará MyKitchen – veganské a vitariánské občerstvení.
❋ Ještě sladší život nám pak zajistí stánek s veganskými lanýži od Martina a fenomenální veganská zmrzlina #Božskýkopeček od Cukrárna Tutti Frutti.
❋ Chuť té nejlahodnější kávy si vezme na starosti tým z Rebelbean. Na přání nám připraví horký filtr nebo naopak osvěžující chlazený cold brew. Navíc nás překvapí speciální nabídkou – proteinovými tyčinkami zhotovenými exkluzivně z jedinečného Sunwarrior proteinu.
❋ No a samozřejmě nebude chybět stánek Vitalvibe s oblíbenými RAW/BIO produkty a ochutnávkou těch nejzdravějších dobrot. Plus zákulisní informace nakonec: dočkáme se i top kokosů od Mladý kokos CZ!

JÓGA, TAI CHI, PÁROVÁ AKROBACIE
❋ Milovníci pohybu si budou moci společně zacvičit jógu, vyzkoušet si nebo se podívat na ukázku párové akrobacie, či se seznámit se základy umění tai chi chuan.

PŘEDNÁŠKY, BESEDY A WORKSHOPY
❋ Jak účinně, zdravě a ekologicky prát se dozvíme na přednášce Nataši Foltánové, spoluzakladatelky společnosti Tierra Verde, „Alchymie ekopraní”.
❋ Na otevřené besedě s Lucií Aujeskou, spoluzakladatelkou Vitalvibe, se budeme moci zeptat na cokoliv, co nás bude zajímat. Lucčin život je pestrobarevný jako letní louka, takže je zajisté na co se těšit.
❋ No a o tom, jak si připravit doma vynikající filtrovanou kávu, se dozvíme na praktickém odpoledním workshopu s Rebelbean.

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ
❋ Po celé odpoledne navíc bude k dispozici zdarma poradenství naší výživové specialistky Michaely Ptáčkové, odbornice na tradiční čínskou medicínu. Je s ní možné probrat cokoliv, co se týká zdravé stravy a životního stylu.

A JEŠTĚ NĚCO NAVÍC PRO MALÉ I VELKÉ…
❋ Dětem určitě udělá radost malování na obličej, které bude po dobu konání akce zdarma.
❋ A pokud chcete prodat, darovat či vyměnit oblečení (čisté, stále nositelné a v dobrém stavu), můžete se zapojit do našeho Recy-blešáku.

19–21 hodin

VEGEPARTY
❋ Po odpoledni nesoucím se v relaxačním a lehce osvětovém duchu bude následovat společná Vegeparty. Přijďte si popovídat, seznámit se s bezva lidmi a ochutnat výborné jídlo na tradiční degustaci vegan/raw dobrot, které budeme vzájemně sdílet. Tentokrát v piknikovém duchu na dekách v parku. Během, akce na vás čeká netradiční hudební seance s Daliborem Neuwirthem, která vykouzlí tu správnou podmanivou atmosféru letního večera…

Vstup je jako obvykle za jídlo. Přinést můžete vaše domácí speciality i s recepty a zapojit se tak do slosovatelné soutěže. Nebo prostě cokoli, co je vegan či raw (ovoce, nápoje, oříšky, zdravé pochutiny…).

No a kromě pochoutek ke společnému stolu si s sebou nezapomeňte přibalit i deku a své milé. Domácí mazlíčci jsou samozřejmě také vítáni.

Více o Vegepárty na samostatné události zde: Vegeparty: Dožínková

_____________________

PODROBNÝ HARMONOGRAM

HLAVNÍ PROGRAM:

❋ 14.00–14.50
Tai Chi Chuan, workshop pro začátečníky (Radovan Janota)

❋ 15.00–15.50
Alchymie ekopraní aneb jak účinně prát, přednáška (Nataša Foltánová z TIERRA VERDE s. r. o.)

❋ 16.00–16.50
S jógou na vlně dechu, společné cvičení (Michal ze studia Happyoga)

❋ 17.00–18.00
Párová akrobacie pro dospělé i pro rodiče s dětmi, ukázka a workshop (Dorka z Bistro anatomy - movement lab)

❋ 17.00–18.00
Setkání s Lucií Aujeskou aneb Zeptejte se, na co chcete, společná beseda (Lucie Aujeska, zakladatelka Vitalvibe)

❋ 17.30–18.00
Jak na domácí přípravu kávy na filtru, workshop (Rebelbean)

DOPROVODNÝ PROGRAM (14.00–18.00):

❋ Celostní výživová poradna
– bezplatná konzultace s Michaelou Ptáčkovou
– rezervace na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

❋ Recy-blešák
– možnost výměny, daru či prodeje starého oblečení
– oblečení prosíme čisté, stále nositelné
– přihlášky na e-mailu: na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

❋ Malování na obličej pro děti

DOŽÍNKOVÁ VEGEPARTY:

❋ 18.30–19.00
Zahájení Dožínkové Vegeparty Lucií Aujeskou

❋ 19.00–21.00
Společné sdílení Raw & Vegan dobrot

❋ 19.30–20.30
Koncert Live looping s beatboxem a didgeridoo (Dalibor Neuwirt)

❋ 20.30–21.00
Hudební wellness (Dalibor Neuwirt)
_____________________

Moc se na vás těšíme!

Váš tým Vitalvibe

Poznámka: akce se koná pouze za pěkného počasí.