Láká vás rostlinná strava, ale bojíte se, že budete mít nedostatek některých živin, nebo vitamínů? Jste vegetariáni či vegani a chcete si ověřit, zda něco nepodceňujete? Rádi byste omezili živočišné produkty ve svém jídelníčku, ale nevíte jak na to? Pak je tento seminář určen právě vám! Můžete se těšit na 3 hodiny nabité informacemi, praktickými tipy a radami, jak plnohodnotně a chutně nahradit živočišné produkty.

  • Hlavní téma kurzu bude, jak si ve stravě zajistit dostatek jednotlivých vitamínů, minerálů a esenciálních mastných kyselin. Jednotlivým látkám se budeme věnovat velmi podrobně, proto je kurz na 3 h (rychleji to nejde).
  • Dále srovnáme nedostatky vitamínů, minerálů apod. u běžně se stravujících vs. veganů. Proč můžeme mít na rostlinné stravě více energie a vitality? Mnoho rostlinných potravin poskytuje více živin, než živočišné, ukážeme si nutriční srovnání.
  • Zaměříme se také na nejčastější výživové chyby, které dělají i pokročilí vegetariáni a vegani. Povíme si i to, co na rostlinné stravě naopak nemusíte vůbec řešit.
  • A v neposlední řadě bude vymezen prostor pro vaše dotazy.

Na seminář je nutné zakoupit si lístek zde https://1url.cz/ZME69

Vstupné: 220 Kč / osoba (při koupi do 11.2., poté 320 Kč / osoba)

Přednáší: výživová poradkyně Mgr. Pavla Široká, lektorka České veganské společnosti