Přijďte vyjádřit nesouhlas s odebíráním svobody a zabíjením živých bytostí svou účastí na pochodu.

Pochod bude zaměřený na odhalení života a posledních chvil zvířat prostřednictvím bannerů a reálných zvuků trápených zvířat. Ukážeme veřejnosti realitu bez cenzury. Takovou jaká skutečně je.

MÍSTO: Začátek akce bude před ministerstvem zemědělství a jeho zakončení proběhne na Václavském náměstí. Podrobný program, včetně zastávek bude zveřejněn brzy.

BANNERY: Na akci prosím nenoste bannery s vlastní tvorbou. Veřejně bude brzy k dispozici galerie fotografií, které si prosím vytiskněte (nejideálnější by samozřejmě byl větší formát, např. A2, pochopitelně je to ale na vás a vašich možnostech) a grafika s hesly. Pokud by někdo neměl možnost tisku, může si připravená hesla sám napsat na banner/karton. Prosíme ale bez malovaných obrázků. Nechceme zlehčovat či zkreslovat skutečnou situaci, v níž se zvířata nachází. Pokud by měl někdo nápad na vlastní heslo, prosím ozvěte se nám na email a probereme to. Chceme zamezit špatné interpretaci poselství pochodu. Na místě budou i bannery od nás k dispozici, ale v omezeném množství.

OBLEČENÍ: Pokuste se prosím přijít v černé, případně tmavé barvě oblečení.

Další informace budou postupně zveřejňovány.

Předem vám velmi děkujeme za vaší účast. Budeme vám vděční, když událost budete sdílet a informujete o ní své okolí.