PŘÍRODA - EKOLOGIE - VZDĚLÁVÁNÍ - ZÁŽITKY - KAMARÁDI

Pojďte se s námi projít LESEM!

?Chodíš na střední? 
Trápí tě změna klimatu, vymírání druhů, úbytek divočiny stav naší krajiny nebo odpady?
Zajímáš se o přírodu a o vliv člověka na ni?
Pochybuješ o udržitelnosti současného způsobu života naší společnosti?
Hledáš odpovědi??

Pokud s tebou uvedené otázky trochu rezonují, jsi na správné adrese! Na Letní škole environmentalistiky poznáš 'zeleně' smýšlející kolektiv, rozšíříš si obzory (mj. v oblasti environmentalistiky, ekologie a rozvojové tematiky) a lépe poznáš sebe sama. 

Vyučování se nekoná! Budeme hrát hry, poznávat zajímavé lidi, zapáleně diskutovat, podnikat výlety a užívat prázdnin - tak pojeď s námi! 

CO BUDEME JÍST?
Krmit Tě budeme pravidelně, minimálně třikrát denně, a to veganskou stravou připravenou vynikajícími kuchaři a kuchařkami z našich řad. Omezování živočišných produktů má své etické i energetické důvody a my bychom ti touto cestou chtěli ukázat, že je možné se stravovat i jinak - s ohledem na práva zvířat i životní prostředí - a k tomu si pochutnat a zůstat přinejmenším stejně zdravý. Většinu potravin se budeme snažit získat z lokálních zdrojů, aby k nám zbytečně neletěly potraviny přes půlku světa, když se dají získat i u nás. Pokud máš nějaká stravovací omezení, dej nám v elektronické přihlášce vědět, pokusíme se domluvit a vyjít ti vstříc.

 

LESEM je určena pro studenty středních škol od čehož se odvíjí i orientační věková hranice 15-19 let. 
Přihlášku vyplň tady: https://forms.gle/FpmsLP5cMKMCgwJt5