Azyl PONTO nutně potřebuje vaši pomoc!
Přijeďte na pomoc s práci na statku. Konkrétní činnosti budu upřesněni později.
Také spojíme užitečné s příjemným a večer si uděláme oheň, veganskou grilovačku a kdo bude chtít, může přenocovat u rybníka (stany s sebou!) a v neděli ráno pokračujeme s prací. Hudební nástroje, zpívající hlasy, slam poetry i taneční choreografie jsou vítány.
Program - sobota:
9:00 - Příjezd
9:30 - Krátký úvod k projektu PONTO a prohlídka s představením některých zvířátek a jejich příběhů (pro ty, kteří budou mít zájem)
10:00 - Zahájení brigády
13:00 - Oběd
14:00 - Víc práce! Juchů!
19:00 - Oheň a veganská grilovačka (oběd připravíme, ale na grilování si toho vemte co nejvíce, samozřejmě pouze veganské jídlo, děkujeme :-))
Neděle:
8:30 -Ssnídaně
9:30 - Pokračování s prací
12:00 - Oběd
13:30 - Pokračování s prací
18:00 - Konec brigády
Co s sebou:
- Bytelnou obuv (ideálně holiny - práce bude dost mokrá a špinavá - několik párů je i na půjčení, ale je jich málo a kdo dřív přijde ten dřív mele :))
- Pokud máte vy, nebo někdo ve vašem okolí nějaké věci na vyhození, nebo které prostě nepoužíváte jako třeba staré ručníky, deky, stavební a spojovací materiál, nářadí, tohle vše se využije a budeme za to moc vděčni!
- Pokud byste chtěli vzít zvířátkům nějaké jídlo, následující věci se tu rozhodně neztratí: ovesné vločky, luštěniny, ovoce a zelenina, semínka/oříšky, granule
- Na místě budou k dispozici domácí výrobky, trička, hrníčky a jiné věci k zakoupení na podporu azylu.
- U vstupu bude také krabička na dobrovolné příspěvky. Prosím hoďte tam alespoň něco za jídlo ať se nám zaplatí přinejmenším co se sní
Jak se k nám dostat?
Pokud pojedete autem, zkuste se prosím domluvit v diskuzi na této události s dalšími lidmi, kteří třeba pojedou ze stejného města a auto nemají. Tím nám velice pomůžete a nebudeme muset vyzvedávat více lidí, než je potřeba.
Parkování je k dispozici přímo na našem pozemku před vstupní brankou.
Pokud k nám jedete vlakem, nejbližší nádraží je Olbramovice (okres Benešov) - odtud jezdí autobus do Zvěstova, kde vás můžeme vyzvednout autem. V případě špatných spojů pro vás rádi zajedeme i do Olbramovic - cca 15 minut autem od nás.
Přesná adresa je Hlohov 11, Zvěstov, 25706 - pozor ať nejedete do Hlohova směrem na Vysočinu!
Pokud byste měli jakékoli další dotazy, neváhejte se na nás obrátit. K dispozici vám bude Jakub (FB nebo na čísle 739 115 589).
Zároveň pokud chcete přidat do FB skupinového chatu pro naše dobrovolníky, napište nám.
Budeme se na vás moc těšit!