Goša konečně i v Praze! - Přátelé, zveme vás na malé přátelské úterní setkání GOŠA a SOUCITNĚ.CZ - v předvánoční atmosféře ve veganské restauraci LOVING HUT, Koubkova 8, nedaleko metra I. P. Pavlova. K naší radosti jsme se spojili pro tuto akci s webem www.soucitne.cz, tedy Terezou a Davidem, a tak kromě tradičního Goša setkání a povídání budeme mít i malou prezentaci veganského vaření, myšlení a pohledu na stravování.

DOBROVOLNÉ VSTUPNÉ: 150,- Kč s možností ochutnání výborného jídla ze samoobslužného bufetu, který bude připraven speciálně pro nás.

Vše opět ve volné, přátelské atmosféře. Zváni jsou Gošárníci, vegané či vegetariáni - a prostě lidi dobré vůle, bez kterých to dál nepůjde… :-)

Začátek v 18 hodin, akce potrvá do zhruba 22 hodin. Restaurace je nám rezervovaná celá, jedná se o cca 50 míst k sezení. Jedna místnost bude ozvučena a bude tam promítání a Igorovo i Terezino povídání.
Veganská kuchyně pro nás bude průběžně chrlit pochoutky do připraveného bufetu, ale dojde i na lahůdky v podobě náhražky štědrovečerního kapra hlívou ústřičnou, a další inspirativní mňamky.

Součástí prostoru je i nealkoholický bar, kde dostaneme dobré pivo i víno… :-) Po němž však hlava ani duše nebolí…:-)

MOC SE NA VÁS TĚŠÍME, na dobrou náladu i povzbuzení pro společnou věc.

Děkujeme, Igor Chaun za Goscha o.s.
https://www.youtube.com/GoschaTV1
https://www.youtube.com/Gossscha1

a Tereza Vandrovcová a David Borůvka
http://soucitne.cz/

Více o restauraci – místě našeho setkání
http://soucitne.cz/restaurace/loving-hut-koubkova