Každé tetování má svůj význam. Za každým se skrývá příběh. Motivy v naší aukci umožní Vašemu tělu vyprávět Váš příběh, Váš příběh zájmu o zvířecí svět. Zapojením do aukce přeměníte Vaše hodnoty a přesvědčení v reálnou naději na nové - lepší - zákony o zvířecích právech.

Umělci od nás i ze Slovenska do aukce věnují nejen svůj čas a energii, ale hlavně desítky originálních návrhů na Vaše nové tetování.

Galerie motivů zde https://www.facebook.com/pg/obrancizvirat/photos/?tab=album&album_id=1622625614454932

Jak to celé funguje - pravidla:
• U každého návrhu najdete jméno autora a vyvolávací cenu. Přihazuje se do komentářů k jednotlivým fotkám, alespoň po 100,- Kč.
• Dražba probíhá od 9.10. do 23.10. (ukončení ve 20 hodin - s ohledem na všechny, kteří mají svého favorita, ale nejsou noční tvorové:) ), datum tetování si vítěz domluví individuálně s tatérem či tatérkou, případně je už dopředu napsáno u motivu.
• Vydražením návrhu se také stáváte Obráncem zvířat - získané prostředky budou využity na financování další kampaně OBRAZu.
• S dotazy se neváhejte obrátit na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. :)

DRAŽBA BĚŽÍ DO 23.10. - KONČÍME VE 20 HODIN :)