Léto nám končí, ale práce je stále spousta a tentokrát nám přijedou na pomoc i aktivisté z Animal Rebellion po skončení jejich krátké kampaně. Od poslední brigády máme hned několik nových přírůstků, od králíka přes kohouta až po 2 jehňátka. Přijeďte se s nimi seznámit!
 
Primárně se bude stavět plot a seník, okolo proběhne nějaké čištění apod. Kromě práce samozřejmě nebude chybět ani veganské jídlo, dobrá nálada, večerní oheň, a pokud máte stan, nebo matraci se spacákem, není problém i přenocovat.
 
Na této brigádě bude poprvé možnost si zakoupit i nová trika azylu PONTO s certifikátem GOTS – 100% Organic, Fair-trade & Vegan, a různé výrobky od majitelky azylu a podpořit tím jeho funkci.
 
Kdo jsou vlastně Animal Rebellion?
Animal Rebellion je hnutí, které si dalo za cíl sjednotit všechny organizace zabývající se problematikou práv zvířat i klimatických změn. Zároveň používá různé strategie protestu a poklidné, nenásilné přímé akce za cílem změnit celostátně stravovací systém tak, aby byl ekologicky udržitelný a zároveň spravedlivý a zdravý – tzn. rostlinný. Svými taktikami vychází z učení hnutí jako např. Hnutí za občanská práva, srbský Otpor, nebo Hnutí za nezávislost Indie.
Těšíme se na vás!