Jste zde

Penzion Novina

Lokalita: 
Ubytovací zařízení: 
Kuchyně: 

Veganský penzion Novina nabízí možnost ubytování přímo pod Křižanským sedlem. V budově penzionu je k dispozici otevřený prostor vhodný pro pořádání seminářů či školení, příjemná jídelna s krbem a také finská sauna. Z oken se můžete kochat nádherným výhledem na zelené louky a lesy.

Filozofie penzionu je založena na podpoře zdraví – zdravého životního stylu a stravování, proto je pro hosty penzionu připravována 100% rostlinná strava.

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Ubytovat se můžete v pokojích se 2-5 ti lůžky. V ceně ubytování jsou také 2 návštěvy sauny, úschovna kol, parkování, trampolína a pískoviště pro děti. Nabízíme týdenní pobyty s plnou penzí (rostlinnou stravou).

S pobyty začínáme od soboty 2.7. po celé léto až do soboty 3.9. s tím, že příjezdy na penzion jsou vždy v sobotu po 16.h, odjezdy vždy do 10.h. V září zřejmě budeme nabízet víkendové semináře a kurzy – dle upřesnění. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, nabízíme pokoje po 2-5 lůžkách, případně dva pokoje vedle sebe.

Otevírací doba: 
Pondělí - Neděle: 08:00 - 21:00
Kontakty
Adresa: 
Novina 101
460 01 Kryštofovo Údolí
Česká republika
Telefon: 
+420-773509609
Informace o podniku
Nekuřácká: 
je
Domácí mazlíčci: 
po předchozí domluvě
Sauna: 
je
Stravenky: 
ne
Dětský koutek: 
je