Jste zde

masová s veg. možnostmi

 

Na přání lze připravit jídlo s tofu místo masa.

Lokalita: 

Namaste India je klasická indická restaurace v Mostě, která Vám nabízí širokou škálu indických jídel. Namaste India je místem, kde si v příjemném a čistém prostředí můžete vychutnat romantickou atmosféru za poslechu uklidnující hudby orientu.

Nabízí minimálně dvě veganská jídla.

Lokalita: 

Ubytujte se v domě z roku 1929 navrženém Ludvíkem Kyselou a vdechněte atmosféru funkcionalismu. Náš cíl byl sladit moderní vybavení a nejnovější technologie s prostředím první republiky a dosáhnout harmonie a pozitivní energie pomocí Feng Shui. Teď je náš cíl, abyste se u nás cítili dobře.

Restaurace nabízí:

Lokalita: 

V nabídce vegetariánský burger, který je možné připravit i ve veganské variantě.

Ve stálé nabídce 3 veganská jídla: tatarák z červené řepy, salát a vegan pinsa s veganským sýrem. Denní menu ve všední dny obsahuje i veganské jídlo.

Lokalita: 

Přímo v Menu mají sekci Sójové maso, které dělají na několik způsobů například Soya Curry. Hned následující sekcí jsou Vegetariánská jídla. Z příloh lze vybrat třeba Indickou rýži s hráškem.

Lokalita: 

Café & music bar s možností poledního menu ve vegetariánské variantě. Ve stálé nabídce vegetariánské dobroty. Přímo vegan varianty pokrmů nemají.

Lokalita: 

Restaurace v centru ČB, kde vaří vlastní skvělé pivo a v jídelním lístku mají min. 3 veganská jídla. K pivu navíc nabízí domácí hummus ve skleničce s veganským pečivem.

Cukrárna s milou obsluhou, která kromě konvenčního jídla nabízí i spoustu veganských dortíků, linecká kolečka atd. za normální ceny. Veganské dorty jsou označené na cedulce.

Veganský dort, možnost rostlinného mléka do nápojů.

Stránky