Jste zde

Ústecký kraj

 

V červnu roku 2016 byla v Lounech v budově Barokního špitálu otevřena nová vegetariánská jídelna s názvem "Vegetariana". Barokní špitál postavený v roce 1698, byl v polovině 90. let minulého století zrekonstruován a od roku 1995 v něm byla otevřena restaurace. Nyní v této budově můžete okusit jedinečnou a pestrou vegetariánskou kuchyni.

Lokalita: 
Kuchyně: 

Jsme pizzerie v centru města Jirkova a nově v naší nabídce naleznete VEGANSKOU pizzu, mozzarella od firmy vegaline je 100% rostlinný produkt, který je vhodný na pizzu, do salátů a dalších pokrmů o které máme v případě většího zájmu naší nabídku rozšířit. Pizzu Vám i rádi dovezeme po Jirkove a Chomutově zdarma! Těšíme se na Vaši návštěvu.

Lokalita: 
Kuchyně: 

Raw restaurace - nabídka seminářů, rozvozu vitariásnké stravy, novinky, recepty, vitariánské produkty.

Lokalita: 

Převážně take away prodejna v centru Chomutova. Nabízí  - Denní menu (polévka za 45,- kč, hlavní jídlo za 85,- kč), Svačinky, Zdravé dezerty, Sense pečivo, Rostlinná mléka a pomazánky na objednávku, Fresh šťávy, Sense marmelády, Dobrou náladu a pozitivní přístup ZDARMA

Lokalita: 
Kuchyně: 

hlavně raw dorty, vegetariánská jídla (polévky a hlavní jídla), někdy veganská...

Lokalita: 

Při pobytu lze předem domluvit jakékoliv jídlo, dietu, stravování vege či veg, cokoliv bez problémů. Jediná podmínka je domluvit se předem.

Domácí mazlíčci nejsou problém (po předchozí domluvě).

Lokalita: 

100% rostlinné potraviny
Raw food - živá strava
Potraviny bez lepku a bez laktózy
Pečivo
Eko Drogerie
Bio kosmetika

V sobotu je otevřeno jednou za 14 dní.

Lokalita: 

Vitálka  je prodejna zdravé výživy v Litoměřicích. Najdete zde široký sortiment bio i nebio potravin, bezlepkových i dia potravin, kozích, kravských i ovčích výrobků, potravních doplňků, Fair Trade výrobků a konopné kosmetiky. Rádi také svým zákazníkům poradíme v oblasti výživy, jak zdravě vařit.

Lokalita: 

Prodej produktů zdravé výživy. Nabídka přírodních bylinných preparátů, doplňků stravy, sušeného ovoce, bezlepkových a DIA produktů, vitamínů.

Lokalita: 

Zveme Vás do nově otevřené prodejny zdravé výživy Ječmínek - zdravé speciality v Teplicích, Trnovanech na Masarykově třídě

Lokalita: