Jste zde

Plzeň-město

 

Jedinečné zdravé bistro a kavárna v Plzni s čistě rostlinnými produkty. V nabídce máme samoobslužný salátový bar. K snídani si můžete sami namíchat vlastní müsli. Nabízíme také kávu, rostlinná mléka, freshe, smoothie, vlastní domácí limonády, čerstvou filtrovanou vodu, obložené pečivo, zákusky, ovocné poháry, chia poháry, aj.

Lokalita: 
Kuchyně: 

Všechny pokrmy jsou připravovány z pečlivě vybraných, kvalitních a čerstvých surovin bez použití umělých dochucovadel a konzervačních látek.

V nabídce například veg seitan burger. V denní nabídce pak mívají i jiná veganská jídla za dobré ceny.

Lokalita: 

Obchod s bezlepkovými, raw, veganskými potravinami v Plzni! Možnost rozpečení pizzy.

Lokalita: 

Prodáváme široký sortiment zdravé výživy od různých výrobců včetně biopotravin a bezlepkových výrobků, kozích a ovčích sýrů.

Lokalita: 

Vaříme 80 druhů polévek a 190 druhů hlavních jídel. Většina jídel veganských, denně minimálně jedno ze dvou, polévky většinou vegan. Polévka je k dispozici od 7:30, teplá jídla od 10:30.

Lokalita: 
Kuchyně: 

Bio potraviny, Prirodni kosmetika, Ekodrogerie.

Věříme, že rostlinná strava pocházející z ekologického zemědělství je nejlepším způsobem stravování, které vám přinese kvalitnější zdraví a více čisté energie a radosti ze života.

Ekologické zemědělství je jediným možným a udržitelným principem pro zachování kvality půdy, jenž zajistí přirozenou a dlouhodobou produkci zemědělských plodin.

Lokalita: 

První čistě veganský obchůdek v Plzni, který nabízí následující sortiment: Vegan a raw jídlo, oblečení (trička s vegan tematikou), drogerie, kosmetika, šperky, bytové doplňky...

Lokalita: 

Indická kuchyně, ačkoliv patří mezi nejstarší na světě, je pro nás stále tak trochu tajemstvím. Její kouzlo tkví v rozmanitosti, neboť v Indii žije nespočet národů a národnostních skupin a všichni k této rozmanitosti něčím přispěli. Proto je indická kuchyně neobyčejně pestrá, provoněná kombinací nečekaných koření a chutí.

Lokalita: 

Denní nabídka se skládá z jednoho druhu polévky a dvou hlavních jídel a to vždy jedno masové a jedno vegetariánské (někdy veganské). Také nabízíme různé druhy koláčů sladkých a slaných, bagety, wrapy i pro vegany, saláty, chlebíčky apod.

Na 10:00 připravena polévka a koláče. Na 11:00 hotová kompletní nabídka dne, někdy i dříve.

Lokalita: 

Stránky