Jste zde

Moravskoslezský kraj

 

Otevřeli jsme tedy pro Vás prodejnu s potravinami řadícími se do kategorie vegan a vitarian. Na své si zde přijdou i příznivci makrobiotického stravování. Součástí prodejny je i vlastní výroba nejrůznějších pochoutek (bezlepkové a raw pomazánky, cukrovinky a další zdravé pochutiny)

Na stejném místě můžete rovněž spočinout při relaxačních cvičeních či příjemné meditaci. Na své si zde přijdou i příznivci masáží.

Nabízíme možnost zdravých obědů a prodej produktů zdravé výživy. Jídlo je připravováno z kvalitních surovin a je denně čerstvé.

Kuchyně: 

Tento podnik byl přidán na soucitnou mapu v rámci facebookové akce "Chceme pizzu s veganským sýrem", neboť tuto pizzu zařadili do jídelního lístku.

Veganská pizza má v lístku č. 40 a stojí 139 Kč.

Kuchyně: 

Kromě široké nabídky nápojů se v této čajovně můžete najíst vegetariánského i veganského jídla. V nabídce jsou kuskusy, plněné pity, hummus apod.

Kuchyně: 

Tento podnik byl přidán na soucitnou mapu v rámci facebookové akce "Chceme pizzu s veganským sýrem", neboť tuto pizzu na základě prosby svých zákazníků zařadili do jídelního lístku.

Kuchyně: 

Zabýváme se prodejem potravin a potravinářských doplňků zaměřených na zdravou výživu. Nabízíme dia výrobky, bezlepkové a makrobiotické potraviny, výrobky z Amaranthu, sóji, kozího mléka, mořských řas, masné výrobky v Bio kvalitě, masti, kosmetiku, knihy.

Prodávám zdravou výživu. Nabízím potraviny pro vegetariány i vegany, bio kávu, čaje, čokoládu, sirupy, džusy, chlebové mouky, sušené ovoce a podobně.

Provoz restaurace se specializací na bio menu, tanečním parketem, prostorem pro hudební skupiny a barem. K dispozici je zahrádka, dětské hřiště a dva salónky.

Zdravá výživa a potraviny v bio kvalitě čaje, byliny, bylinné kapky přírodní kosmetika ekologické čistící prostředky užitková a dekorativní keramika dárečky pro potěšení a mnoho dalšího....

Krámek u radnice nabízí převážně farmářské kvalitní potraviny jako sýry, mléčné výrobky z Hlavnice u Opavy, uzeniny od řezníka Rýznara z Horní Studénky, farmářské máslo z Jeseníku a sortiment zdravé výživy Vám nabízí BIO i nebio produkty, výborné čaje a koření od Grešíka a Sonnentoru, sušené ovoce a ořechy na váhu a plno dalších dobrot. Důležitým sortimentem je pečivo - chléb několika druhů, záviny a buchetky, rohlíky, koláče, kapsy atd. a dále kváskový chléb žitný, pšeničný, špaldový a nově též pohankový - čistě bezlepkový.