Jste zde

Moravskoslezský kraj

Dle slov provozovatelů jde o nejlepší fastfood široko daleko. Taková malá rodinná továrna na ty nejlepší chuťové zážitky.

V nabídce najdete falafel, ale též dvě velikosti pizzy s veganským sýrem a uzeninou.

Rozvoz: https://www.damejidlo.cz/kebab-burger-pizza-factory

Kuchyně: 

Snažíme se vyplňovat díru ve vegetariánské a veganské nabídce: alternativy mléčných a masných produktů (jogurty, rostlinná mléka, uzeniny, sýry, pomazánky...). Prodáváme i další zdravé věci od jídla, přes bio kosmetiku až po čistící prostředky. Máme skvělé kváskové celozrnné vegan pečivo, raw potraviny, sušené plody, bio kávu a mnoho dalšího. Nevaříme, ale poradíme, kde v okolí se dá dobře vegetariánsky nebo vegansky najíst ;-)

Bezbariérový vstup.

Jseme prodejna zdravé výživy v centru města Kopřivnice. Nabízíme výběr z řady potravin jako jsou luštěniny, sojové výrobky, bezlepkové potraviny, sušené ovoce, raw potraviny, kaše i čaje na různé zdravotní potíže. Lze u nás také zakoupit přírodní kosmetiku. Každé pondělí nám chodí veganské koláčky a kváskový chléb. Na objednání si u nás můžete každý pátek vyzvednout čerstvé bezlepkové pečivo. Na veškeré dotazy rádi odpovíme a neváhejte nás kontaktovat a obchůdek navštívit. S čimkoliv Vám rádi pomůžeme.

Otevřeli jsme tedy pro Vás prodejnu s potravinami řadícími se do kategorie vegan a vitarian. Na své si zde přijdou i příznivci makrobiotického stravování. Součástí prodejny je i vlastní výroba nejrůznějších pochoutek (bezlepkové a raw pomazánky, cukrovinky a další zdravé pochutiny)

Na stejném místě můžete rovněž spočinout při relaxačních cvičeních či příjemné meditaci. Na své si zde přijdou i příznivci masáží.

Jsme vegetariánská a veganská jídelna, která se chce otevřít světové kuchyni a hlavně vyjít vstříc Vám. Bezlepkové a veganské jídlo u nás vždy najdete. Všechny jídla jsou vhodné jak pro děti tak i pro těhotné a kojící ženy.

Recepty z knihy "Kuchařka ze Svatojánu" Evy Francové jsou naši hlavní inspiraci.

Kuchyně: 

Tento podnik byl přidán na soucitnou mapu v rámci facebookové akce "Chceme pizzu s veganským sýrem", neboť tuto pizzu zařadili do jídelního lístku.

Veganská pizza má v lístku č. 40 a stojí 139 Kč.

Kuchyně: 

Kromě široké nabídky nápojů se v této čajovně můžete najíst vegetariánského i veganského jídla. V nabídce jsou kuskusy, plněné pity, hummus apod.

Kuchyně: 

Zabýváme se prodejem potravin a potravinářských doplňků zaměřených na zdravou výživu. Nabízíme dia výrobky, bezlepkové a makrobiotické potraviny, výrobky z Amaranthu, sóji, kozího mléka, mořských řas, masné výrobky v Bio kvalitě, masti, kosmetiku, knihy.

Prodávám zdravou výživu. Nabízím potraviny pro vegetariány i vegany, bio kávu, čaje, čokoládu, sirupy, džusy, chlebové mouky, sušené ovoce a podobně.

Provoz restaurace se specializací na bio menu, tanečním parketem, prostorem pro hudební skupiny a barem. K dispozici je zahrádka, dětské hřiště a dva salónky.

Stránky