Jste zde

Liberecký kraj

 

Veganský penzion Novina nabízí možnost ubytování přímo pod Křižanským sedlem. V budově penzionu je k dispozici otevřený prostor vhodný pro pořádání seminářů či školení, příjemná jídelna s krbem a také finská sauna. Z oken se můžete kochat nádherným výhledem na zelené louky a lesy.

Filozofie penzionu je založena na podpoře zdraví – zdravého životního stylu a stravování, proto je pro hosty penzionu připravována 100% rostlinná strava.

Lokalita: 
Kuchyně: 

V sortimentu najdete: bezlepkové potraviny, potraviny pro diabetiky, raw a vegan, zdravé mlsání, rostlinné nápoje, čaje, tinktury z bylin, přírodní kosmetiku, doplňky stravy aj.

Lokalita: 

Vegan-friendly café, kde jsou kromě běžných zákusků k dostání i RAW dortíky a sojové mléko do kafe.

Lokalita: 
Kuchyně: 

Co se vaří?
Každý všední den vaříme 2 meníčka, přičemž jedno je orientované na indickou kuchyni a druhé na kuchyni našich předků, současnou kuchyni evropskou i třeba jihoamerickou, ale vždy bezmasou. Pro přípravu pokrmů používáme čerstvé a kvalitní suroviny, vybraná koření a luštěniny. Naprostá většina zeleniny je od regionálních dodavatelů.

Lokalita: 
Kuchyně: 

S radostí si Vás dovolujeme pozvat do nově otevřené specializované prodejny biopotravin, přírodní kosmetiky a ekodrogerie v České Lípě.

Nabízíme značky Bioharmonie, Biolinie, Dennree, Country Life, Biopekárna Zemanka, Sonnentor, Sunita, Sunfood, Rapunzel, Vivani, Sonett, Sodosan, Khadí

Lokalita: