Jste zde

Veganské ochutnávky s virtuální realitou v Dejvicích (Praha)

Termín od: 
09. 05. 15.00 do 19.00

Ve čtvrtek 9. 5. 2019 se budou již tradičně konat tradiční veganské ochutnávky pro veřejnost zdarma s možností vyzkoušení virtuální reality (svět očima hospodářských zvířat) na netradičním místě - na Vítězném náměstí v Dejvicích!

Pojďte se zapojit do organizace této skvělé akce ♥
Můžete vařit a na stánku nebýt (každý týden potřebujeme 4 jídla), také nám můžete pomoci rozbalit stánek, servírovat jídlo, konverzovat s ochutnávajícími atd.

JAK SE PŘIDAT:
Zde http://bit.ly/ochutnavky-oo naleznete editovatelný ROZPIS činností, kam se prosím zapište, pokud se zhostíte některého z úkolů. Také tam najdete TIPY, jak se chovat na stánku.

Jste-li noví, vyplňte prosím tento dotazník:
http://bit.ly/veganske-ochutnavky

CO, KDO, KDY, KDE, JAK:

Veganské ochutnávky s promítáním pro veřejnost je akce propagujicí veganství a všichni zúčastnění jsou dobrovolníci Otevři Oči.

Potkáváme se ve čtvrtek v 15 hodin na Vítězném náměstí (tam, co jezdí autobusy do Suchdola), kde kolemjdoucím nabídneme vlastnoručně připravená jídla. Na cestu jim přibalíme recepty, info o veganství a úsměv! Na stánku také nabízíme ozdobené veganské košíčky kolemjdoucím, kteří vyzokouší virtuální realitu ze života hospodářských zvířat.

Jakékoliv postřehy jsou vždy vítány.

Pokud není určeno jinak, ochutnávky se konají za každého počasí.

Akce je řádně nahlášená jako shromáždění a pořádá ji Otevři Oči (Official)

Adresa: 
U autobusů do Suchdola
Vítězné náměstí
16000 Praha 6
Česká republika