Jste zde

Veganská Večeře (Vol. 41) (Praha)

Kategorie: 
Termín od: 
03. 03. 17.00 do 20.00

V neděli 3. března se bude konat další z řady pravidelných komunitních veganských večeří organizovaných pražským sdružením Otevři oči.

Tentokrát si večeři zpestříme promítnutím filmu MASOKR.

Každá večeře bude mít své tématické téma, které je samozřejmě nepovinné.

Téma tohoto měsíce: POKRMY Z LOKÁLNÍCH SUROVIN

[ENG] For English please scroll down.

PRINCIP JE JEDNODUCHÝ: Něco veganského (tedy bez živočišných produktů) uvařte, upečte nebo nakupte a doneste v libovolném množství spolu se seznamem ingrediencí nebo ještě lépe s receptem a něčím na nabírání. Mělo by to být něco, u čeho příliš nevadí, když se konzumuje vystydlé.
Nebojte se dorazit, i když nevíte co uvařit. Vždy potěší i ovoce, zelenina nebo hotové výrobky z obchodů jako je třeba tempeh, tofu ... :)

Na místě budou připraveny talířky, příbory a místo, kam prosím ihned odkládejte nevyužívané nádobí, ať to cirkuluje :-)
Kdo má možnost, vemte si vlastní talířek a příbor. Odlehčíte obsluze nejen naší večeře, ale i Caféčka.

[ENG] Come and joins us at Prague Vegan Dinner organized by Open your eyes! We have some plates and cuttlery prepared, so you don't have to bring yours. It is quite easy: Bring some vegan food along with a piece of paper stating the ingredients (or you can write the ingredients down on a small form we will distribute at the venue) and share it with others while tasting the food they brought. Even fruit like bananas or mandarines is OK. If you cannot bring any food you can make a small voluntary donation for the organisation. Please don't bring any drinks as there are no cups or glasses available and all drinks are catered for by the bar.

Adresa: 
Café na pul cesty
Centrální park Pankrác
14000 Praha 4
Česká republika