Jste zde

Veganská večeře 14 - Vánoce bez kapra (Praha)

Kategorie: 
Termín od: 
04. 12. 18.00 do 21.00

V neděli 4. prosince se bude konat další z řady pravidelných komunitních veganských večeří organizovaných pražským sdružením Otevři oči. Tentokrát ale opět trochu jinak, protože budeme opět slavit narozeniny, tentokrát naší nejmladší aktivistky Natky Lukešové!

[ENG] For English please scroll down.

PRINCIP JE JEDNODUCHÝ: Něco veganského (tedy bez živočišných produktů) uvařte, upečte nebo nakupte a doneste v libovolném množství spolu se seznamem ingrediencí nebo ještě lépe s receptem a něčím na nabírání. Mělo by to být něco, u čeho příliš nevadí, když se konzumuje vystydlé.

Téma: Vánoce bez násilí aneb vánoční večeře bez kapra.

Na místě budou připraveny talířky, příbory a místo, kam prosím ihned odkládejte nevyužívané nádobí, ať to cirkuluje :-)

Neumíte-li vařit vegansky, můžete například jen přinést nakrájenou zeleninu či ovoce jako mandarinky, popřípadě jen přijít ochutnat a přispět dobrovolným příspěvkem našemu sdružení.

[ENG] Come and joins us at Prague Vegan Dinner organized by Open your eyes! We have some plates and cuttlery prepared, so you don't have to bring yours. It is quite easy: Bring some vegan food along with a piece of paper stating the ingredients (or you can write the ingredients down on a small form we will distribute at the venue) and share it with others while tasting the food they brought. Even fruit like bananas or mandarines is OK. If you cannot bring any food you can make a small voluntary donation for the organisation. Please don't bring any drinks as there are no cups or glasses available and all drinks are catered for by the bar.

Adresa: 
Café na pul cesty
Centrální park Pankrác
14000 Praha 4
Česká republika