Jste zde

Benefiční koncert na azylový dům pro zvířata Santuario Gaia (Brno)

Kategorie: 
Termín od: 
22. 05. 18.00 do 22.00

SANTUARIO GAIA (https://www.facebook.com/SantuarioGaia) je místo, kde ve španělském Ogassu, najde pomoc každé zvíře, které ji potřebuje. Velkým problémem SANTUARIO GAIA je ukončení nájemní smlouvy na prostor, kde se tento útulek nachází. Ve skutečnosti to znamená ztrátu domova pro 250 zvířat. Toto je prvním z důvodů, proč chceme pomoci. Jedná se o aktuální ohrožení života všech zvířecích obyvatel SG. Druhým důvodem pro konání tohoto koncertu je úzké propojení SG s novým českým azylovým domem pro zvířata Farmou Naděje, která by bez jejich pomoci těžko vznikla.

Každodenní realita pro lidi na SG je pomáhat a starat se o ty, kteří to nejvíce potřebují. Proto se k nim v jejich nejhorším momentu nemůžeme obrátit zády. Za nový projekt WAKE UP (https://www.facebook.com/pages/WAKE-UP/348049088729128) vás vyzýváme ke sdílení události a účasti na tomto koncertě.
for English scroll down

Můžete se těšit na:

LIKVIDACE FIRMY (hardcore-punk / Brno)
(http://bandzone.cz/likvidacefirmy)

JUST WAR (hardcore-punk / Praha)
(http://bandzone.cz/justwar)

AOTMA (rave-punk / Brno)
(http://bandzone.cz/aotma)

PAINTING MEMORIES (crossover-rock)
(http://bandzone.cz/paintingmemories)

+doprovodný program:
výstava obrazů brněnské umělkyně Ester Kejikové (http://www.humanart.cz/portfolio/formaldehyd), vystavená díla si bude možno zakoupit. Veškerý výdělek jde na SG.
výstava fotografií Clockkworkk Photography
(http://www.facebook.com/clockkworkkphoto)

+veganské občerstvení

VSTUPNÉ: 120,-

Adresa: 
Kavárna Trojka
Dominikánská 348/9
60200 Brno
Česká republika